Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Х/ф "Туман"

Отредактирована 11 октября´10 17:40 Просмотров: 796 Комментариев: 3
Чергова поцреотична падєлка під дев’яте травня. Лютий пиздець і кашмарний ахуй. "Ми із будущєва" у порівнянні з цим – просто канхвєта. На мій погляд, чи не найтупіше російське патріотичне кіно, яке я бачив.

Якщо коротко, то пройшовши через болото в тумані, відділення сучасних російських мотострілків (у кількості 10 осіб) виходить до якогось села. Аж раптом німці. Ну і так далі. Коротше кажучи, служиві потрапили в 1941-й рік. Тут їм доводиться воювати з німцями. І аби німці не виграли війну за допомогою штатних мотострілковських "Калашникових", учорашні юнаки, що в армії фарбували бордюри, проявляють справжній талант диверсантів.

Врешті решт гинуть майже всі, окрім одного, сержантика. Він один знову проходить через туман і потрапляє додому. А тут і "атци-камандіри", і бойові товариші живі, і взагалі, всьо як треба. Виникла думка, шо сержант, вочевидь, наївся грибів-галюциногенів, і йому уся ця хуйня наснилась у наркотичному оп’янінні.

Фабула і зав’язка "Туману" такі самі, як і у вже згаданому "Ми із будущєва", але там принаймні якась логіка була: і у сюжеті, і у вчинках героїв. Все якось було зрозуміло принаймні. Тут же всі, і позитивні, и негативні герої, роблять страшенно тупі вчинки. Особливо радянські партизани. Замість того, щоби розстріляти мотострілків як власівців, вони їх кормлять та поять, і лише потім саджають у землянки. Ну і вапще кіно доставляє. Наприклад, я довго ржав, коли футбольний хуліган з мотострілків почав німцям казати, що у них футболу немає. Це повний пиздець, панове :) І таких сцен там безліч.

А якщо відверто, то не дивіться цю лабуду. Лише час витратите. Хоча... якщо вас смішить пафос (особливо патріотичний) – то сміливо качайте. Душе смішне кіно.

Теги: кіно, мистецтво, мудаки
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
КАПЕЦЦ    11.10.2010, 13:17
Оценка:  0
КАПЕЦЦ
тепер просто треба переглянути, щоб зрозуміти про шо тут мова))
Злобный_Наци    11.10.2010, 13:22
Оценка:  0
Злобный_Наци
не пожалкуєш, якщо любиш російське патріотичне кіно :) а в цілому – наївність, що межує з тупістю :)
КАПЕЦЦ    11.10.2010, 13:40
Оценка:  0
КАПЕЦЦ
ну інакше бути не може (це я про наївність та тупість).. нічого, колись може таки буде розвиток у патріотичному кіно
Злобный_Наци    11.10.2010, 13:43
Оценка:  0
Злобный_Наци
краще у нашому :) а з російського я буду сміятися хехе
Реклама