Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Юним "Ямакасі"

15 июля´05 22:12 Просмотров: 864 Комментариев: 3
Ти дивився "Ямакасі" чи "13район",ти згораєш ідеєю ходити не зважаючи уваги на перешкоди-не зволікай,бо...
...Час настав!

Кожен має свою мрію. Проте більшість людей зволікають з її втіленням. День у день відкладаючи зустрічі, тренування, ідеївласне життя врешті решт.
Потрібно зрозуміти чого ти дійсно бажаєш. Поставити перед собою мету і йти до неї незважаючи ні на які перешкоди.
Рухатись у просторі без обмежень і перешкод, ось мрія яку допомагає втілити ПарКур.
Як багато разів ти відмовлявся від екстремальних маршрутів та способів пересування?, мабуть і не перелічити. Як багато місць де ти ще не був, через думку що туди не можливо дістатись? "От я б туди заліз якби не було людей!" - це є в твоїй голові?
Якщо так то я тебе здивую, ПарКур допомагає долати не тільки фізичні перешкоди, але й психологічні. Соромишся стрибнути через перилку? То ти не можеш подолати свій внутрішній бар" ер. Але якщо ти трейсер то соромитись тут нічого, адже ти спортсмен для якого місто - то тренувальний майданчик!

Для здійснення твоїх мрій нема кращої нагоди аніж зараз, саме тепер, в цю саму мить коли ти читаєш цей текст.

Усвідом лише одну річ і пам'ятай її завжди: якщо маєш мету в житті, то для наближення до неї, щось зробити ти можеш прямо зараз. Якщо хочеш стрибати вище то потренуйся в присіданні, походи на носках. Хочеш вправніше залазити на споруди - повиси на шафі, повіджимайся на фалангах пальців. Твоя мрія сальто (flip), звісно ти не встанеш і не стрибнеш його одразу, проте для втілення цієї мрії ти також можеш щось зробити прямо зараз. Відпрацюй висоту стрибка та групування тіла в леті або хоч доклади зусиль на пошук тих хто може навчити. Головне не вмикай кожен день в очікуванні коли Давід Бель приїде і почне тебе
тренувати.

Починай сам займатись ПарКуром, а не чекай поки ПарКур займеться тобою.

Насправді аргументи на зразок "нема часу", "не та погода" є лише виправданням власної слабкості чи ліні. Завжди той час і ті умови. Лише твоя цілеспрямованість має значення. Якщо на вулиці грязюка - лізь на дах, йде дощ - тренуйся в залі.
Нема бажання? то можливо в тебе інша мета в житті, або твоя теперішня ціль відпочити перед тренуванням.

Якщо довго чекати на ліпший для тренування момент, то його можна й проґавити. Коли він настане то ти його просто не
впізнаєш. Потім будеш гризти лікті й казати - "шо ж я так провтикав?". Ще гірше коли ти його дочекався, а він не виправдав твоїх сподівань.

Нехай тебе не гнітить навіть те що в твоєму місті немає трейсерів чи команд, починай займатись сам. Можливо якщо цього не зробиш ти то ніхто інший і не буде розвивати ПарКур в твоєму місті. Не шукай прикладу для наслідування, будь ним сам.


P.S. Текст присвячений новачкам; та ледацюгам які не знають з чого почати.
Не гай часу, зараз слушна мить...
Повідомлення присвяченно відкриттю паркура в УсеУкраїнському масштабі...
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
loro  (аноним)  06.07.2007, 17:51
Оценка:  0
loro
Хочу!!! где и когда?
Mystery_zZz    16.02.2007, 10:47
Оценка:  0
Mystery_zZz
Я хочу заниматься....Долго (год) к этому шел...терь хочу заниматься....я себе уже решил,правда не наю с чего заняться!!!!!!!!!!!ХОЧУ!!!!!!!!!! !! :62:
Areot    31.08.2006, 11:22
Оценка:  0
Areot
Толково написано респект :62:
Популярные заметки Californiy
Реклама
Реклама