Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Філософія

19 января´11 3:50 Просмотров: 499 Комментариев: 0
Моє ім'я Ярослав Заблоцький. Я практикуючий лікар стоматолог з 25 річним досвідом, доктор медичних наук та професор кафедри медичного університету. Є автором більше 100 друкованих праць, автором першої в Україні монографії зі стоматологічної імплантації, яка в 2010 році відзначена академічною премією АМН України в галузі клінічної медицини. У 2006 році першим в Україні захистив докторську дисертацію зі стоматологічної імплантації.

Чи може бути філософія у лікаря-стоматолога або чому я не роблю знімних протезів та мостів? Двадцять років тому люди з відсутністю одного або кількох зубів, які хотіли замінити відсутні зуби штучними, не мали іншої альтернативи, як встановлення мостоподібних протезів – незнімних конструкцій, які опиралися на сусідні зуби.

Люди, які не мали бічних зубів, змушені були користуватися знімними протезами, які кріпилися до передніх зубів за допомогою спеціальних гачків - кламерів.

Пацієнти, що були повністю беззубими, задовольнялись повними знімними пластмасовими протезами, які, як правило, не мали надійної фіксації і постійно випадали, викликаючи у людей відчуття неповноцінності.

Водночас мостоподібні протези або «мости» не стали ідеальним вирішенням проблеми відсутніх зубів, адже задля їх виготовлення необхідно було препарувати чи зішліфовувати, а по суті знищувати, сусідні здорові зуби.

Пошкоджені в такий спосіб зуби згодом вимагали додаткового лікування, що збільшувало ризик втрати цих зубів і вимагало повторного протезування.

Знімні протези, як ті, що тримались за сусідні зуби гачками, так і ті, що не тримались взагалі, незважаючи на використання різних клеїв, залишались ПРОТЕЗАМИ, які, крім того треба було на ніч знімати і ховати від свої близьких.

До усього цього причетний і я. Я обточував зуби своїм пацієнтам, хоча і розумів, що це погано.
Я робив знімні протези і з усіх сил намагався зробити все, щоб вони трималися. Але це все було.

…Минуло 10 років, як я відмовляю пацієнтам у виготовленні мостоподібних протезів з опорою на здорові зуби.

Я не виготовляю знімних протезів.
Я вмію відновлювати втрачені зуби не пошкоджуючи сусідніх – здорових.
Я вмію виготовляти беззубим пацієнтам такі штучні зуби, які не знімаються.
Вони виглядають, як справжні, працюють, як справжні та потребують догляду, як за справжніми зубами.

Усе це дала мені стоматологічна імплантація і я щасливий, що завдяки стоматологічній імплантації ми, стоматологи, вміємо повертати ЯКІСТЬ ЖИТТЯ не тільки молодим, але і літнім людям.
Теги: філософія, заблоцкий, заблоцький, імплантація, имплантация, встановлення імплантантів, всеукраїнська акція, імплантологія, установление имплантантов, качество жизни для наших родителей, якість життя для наших батьків, благодійна акція, клініка заблоцького, клиника Заблоцкого, всеукраинская акция, имплантология
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама