Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ідея

19 января´11 3:51 Просмотров: 498 Комментариев: 0
Ви, напевно, чули, що поряд з традиційними методами відновлення відсутніх зубів - знімними та мостоподібними протезами, є альтернатива – встановлення у кістку щелепи штучних коренів зубів (імплантатів) з наступною фіксацією на них зубних протезів. При цьому статистика свідчить, що 70% дорослих до 35 років (тобто 7 з 10) втрачають принаймні один постійний зуб, 50% людей після 65 років є повністю беззубими.
Я переконаний, що на сьогодні протезування на імплантатах - це не альтернатива. 


Це єдина можливість замінити відсутні зуби штучними, які у всіх відношеннях є подібними на справжні. 


Зважаючи на свої переконання, знання та досвід я вирішив не робити традиційної стоматологічної клініки, а зосередитись лише на стоматологічній імплантації. 


Я поставив собі чіткі завдання.

  • Вся увага на імплантації.
  • Все до найменших дрібниць.
  • Жодних компромісів в оснащенні та облаштуванні.

Створений мною Центр Стоматологічної Імплантації спеціалізується виключно на імплантації - проведенні хірургічних втручань різного рівня складності та протезуванні.

Центр має до- та післяопераційні палати і оснащений необхідною апаратурою для дитячої та дорослої анестезіології й інтенсивної терапії. 


Стоматологічна імплантація проводиться як під місцевим, так і загальним знечуленням (наркозом). 


Центр не займається терапевтичним, ортодонтичним лікуванням пацієнтів, яким не проводиться стоматологічна імплантація.
 

Центр не веде самостійного прийому дітей.

Стоматологічні кабінети центру призначені для професійної гігієни, хірургії, та супровідного лікування пацієнтів, у яких проводиться стоматологічна імплантація. 


За скеруванням стоматологічних установ (кабінетів) Центр

  • приймає пацієнтів для проведення хірургічних втручань: - кісткової пластики (аугументації),  - встановлення імплантатів  - тимчасового чи провізоричного протезування  за потребою 
  • повертає пацієнтів в заклади, які їх скеровували, для подальшого постійного протезування та терапевтичного лікування.
Теги: заблоцкий, заблоцький, імплантація, имплантация, встановлення імплантантів, всеукраїнська акція, імплантологія, установление имплантантов, качество жизни для наших родителей, якість життя для наших батьків, благодійна акція, клініка заблоцького, клиника Заблоцкого, всеукраинская акция, имплантология, Ідея
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама