Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Фетишизм, або контртенор Міхеля Драу.

23 февраля´11 18:51 Просмотров: 514 Комментариев: 0
Ну як завжди у мене все почнається з того, що я слухаю музику, а слухаючи музику, гармонію, музичні ходи, лад, настрій і особливо вокал мені хочеться дізнатися буквально все про людину, яка створила музику, про що вона думає чим живе...

Вже кілька днів підряд слухаю Отто Дікса. Ну дарквейв...шо скажеш

Але от спокою не дає поведінка Міхаеля Драу: такий собі фрік, який гордий з того шо він фрік і висотно-недоступний тим, хто прийшли його слухати милостиво дозволяє себе любити. І манери драу...у Львові кажуть "панські".

Я не співаю оди Міхаелю, ні  аж ніяк, але з точки зору музиканта мене заворожує його голос. Була би це звичайна мецо - ніхто б на неї і не подивився. А так - контр тенор. Вчив барокову музику. А може і правильно, а то і в музиці був би фріком, а так заробляє і його..."люблять"??

 

Так от чому я це все пишу. Мимоволі коли слухаєш твір, проектуєш слова і настрій на себе. І може це дуже вже по "недорослому" прагнути жити байронічним декадентським життям, але я завжди з повагою дивилася на от таких от фріків, які пишаються власною інакшістю і в силою своєї освіченості вміють тримати вищість і дистанцію, інакшими словами, ходять на пів метра вище від землі ніж всі інші люди. І щасливі ті, що знаходять чобі подібних в такому.

 

Так, я за індивідуалізм і вищість одних люждей над іншими, в інтелектуальному плані. І ще,  історія показала (о так, я ж бо ше і історик), що незамінимі люди є.

 

 

 

Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Aida_Luciferi ограничила круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)
Реклама