Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

"Гра світла"

24 февраля´11 21:51 Просмотров: 546 Комментариев: 0
Розділ7.
От ти сидиш вночі на балконі, срібний попіл спадає з його "мальборо "ґолд". Він робить затяжку, його очі дещо прижмурюються, погляд стає гострим, аж мурахи в животі. Видихає. Клубок диму зачаровано грається місячним промінням. Тиша. Тихий джаз де-не-де пронизує ваш слух. Літо, прохолодне повітря і тільки шум його затяжок і відчуття його присутності.
Коли я знову в рушнику вихожу курити на балкон сама, то вже нічого не відчуваю. Ні болі, ні радості. Сльози не проймають, в горлі не гірко. І чай мій знову гарячий. я жмурюсь так, як жмурився колись він. І видихаю той самий клубок думок, що й він, але вже по іншому.
Ох, він був моїм стільки дней і ночей підряд, навіть будучи чужим, що я втомилася рахувати і ставити палички на шпалерах за кожен "Богом дарований"день.. А тут раз. і попустило.
Але все вже інше. Інша гама. Наче хтось зменшив яскравість і насищеність барв. Мабуть, зима. Холодна і горда, як усі його теперішні бляді. А я, хоч і хочу здаватися гордою і недоступною, усміхаюся й веду себе, мов дитя.
А ми клялися кров"ю, що любов розділим двоє, і третього не дано. Певно, кров у нас у обох паршива. Бо я давно вже підмішую коньяк у кока-колу, а він компліменти у мартіні лялькам барбі в барах.

Теги: кровь, гордость россии
Пожаловаться
Комментариев (0)
Популярные заметки sick_and_tired13
Реклама