Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Громадська хата у м. Трускавець.

Отредактирована 18 мая´11 20:24 Просмотров: 984 Комментариев: 0

Напевно ніхто з пересічних жителів м. толком не знає, скільки ж у місті громадських організацій. Те, що з кілька десятків – це точно. Є серед них дієві, активні, а є й такі, які функціонують лише на папері. Частина із ГО активізується перед виборами, є й такі, які дають про себе знати постійно. Проте не про їхню діяльність чи специфіку ми сьогодні поведемо мову, а про проблему, з якою стикається чи не кожна ГО.

Мова йде про приміщення, де кожна громадська організація може збиратися. Колись в нашому місті Трускавець був будинок навпроти церкви святого Миколая (вулиця Стебницька, 3), де формально могли б збиратися різні угруповання, клуби тощо. Багато із ГО своєю юридичною адресою вказали саме цю. Але реально не всі ГО користувалися цими приміщеннями, та й не всіх раді були там бачити. Але що було, те було, поглянемо, як є сьогодні. Будівля, про яку ми згадали, належить церковній громаді св. Миколая м. Трускавець. Таке рішення ухвалили депутати ще минулої каденції. Справедливо це чи ні – були різні позиції. Греко-католицька церква, до якої належить близько 90% віруючих трускавчан, була після війни репресована і мала право вимагати компенсацій та відшкодувань. Тепер цей будинок – церковне майно.

Є в Трускавці Народний дім. Дякуючи ЗАТ “Трускавецькурорт”, приміщення на Бориславській, 1 було передано у володіння громади. Сталося це теж за часів попереднього мера міста Трускавець Лева Грицака у час відлиги стосунків між ЗАТом та міською владою. Звичайно, що це не ПК Шевченка, не “Мир” чи “Злата”, невелика площа, та все ж. Ремонт цього приміщення, який розпочав Грицак, завершив Козир і маємо хоча б щось. Для концертів, для зборів, для сесійних засідань тощо. Чи ж можуть розраховувати на це приміщення і громадські організації міста? В принципі, так. Сотня місць, можливість перегляду відеопрезентацій, освітлення, озвучення, а найголовніше – центр міста Трусквець.

Теги: трускавець
Пожаловаться
Комментариев (0)