Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Міжнародний день сім’ї відзначили в м. Трускавець

Отредактирована 20 мая´11 13:00 Просмотров: 832 Комментариев: 0

Вісімнадцятий рік поспіль світ та Україна відзначають Міжнародний день сім’ї, що одразу після свята Матері гармонійно «вписався» в плеяду травневих свят. Цьогоріч, це свято відзначали і в м. .

Святкування провели у цікавому форматі: організатори вирішили зібрати під одним дахом палацу культури ім. Т.Г. Шевченка знані родини м. , що своєю щоденною працею розбудовують рідне місто та Україну.

Близько двадцяти щасливих сімей вітали один одного з святом українських родин, без яких держава не існуватиме як така. Серед запрошених були сім’ї Іванишиних, Куців, Голиків, Розор, Саланів, Короваїв, Мелещаків, Артимовичів, Попадинців, Яблонських, Кісаків, Біласів, Саліїв, Химинів та інші.

Виступаючи перед присутніми, міський голова м. Руслан Козир наголосив, що Родина – це основа всьому: "Тут ми можемо поділитись своїми думками, тут ми вчимося, тут ми мужніємо. Я сьогодні тішусь з того, що можу бачити тих людей, які вже сьогодні готують достойне майбутнє покоління. Від нас залежить, яким буде наше місто, наша країна".
Теги: трускавець
Пожаловаться
Комментариев (0)