Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Перший запис у щоденнику. Це важливо знати:

4 августа´05 14:19 Просмотров: 370 Комментариев: 0
Ви повинні це знати! Перш ніж ви приступите до систематичного вивчення найкращих ( т.зв. академічних) зразків епістолярної спадщини жителів планети Земля, ми просимо не зловживати своїм здоров’ям, і якщо вам або менше 18 років, або більше 55 (жінкам 60), ви хворіли на будь-які психічні, дерматологічні, чи інші небезпечні для життя людини хвороби, а також ви ведете активний спосіб життя від котрого залежить безпека життєдіяльності оточуючих вас – ми уклінно просимо покинути цей ресурс, або після консультації у сімейного лікаря чітко обмежити час проведений тут. Для вас існує альтертативна адреса нашого ресурсу, адаптована для вашого безболісного сприйняття www.disney.com

Все що тут написано – ні в якій мірі не відображає погляди однієї конкретної людини. Злі язики приписують це одному з ваших видатних сучаcників, але також є й підозри, що величина та глибина думок залишених у цьому творінні, а також багатогранність автора наштовхує вчених на думку, що над твором трудилися протягом багатьох тисячоліть найбільші уми свого часу. Цієї думки й притримуються видавці.

У будь-якому випадку памятайте, що за твердженням повікнезабутнього і невідомого для видимого світу автора цього блогу – як почуття гумору є невід’ємною ознакою високого інтелекту, так і навпаки - відсутність уміння сміятись не менш красномовно свідчить про людську неповноцінність.

p.s. Останніми словами невідомого автора було прохання до усіх читачів. Якщо ви наважитесь роздрукувати це творіння за допомогою ( ну, звичайно ж!) свого службового принтеру. Будь-ласка, не використовуйте це безцінне джерело синтезованої людської мудрості у побутовіих цілях. Дякуємо. Віримо у вас!

А тепер без жартів: тра-ля ля!

І останнє: Будь-ласка, памятайте, що у цього щоденника є автор і будь-які спроби злодійства будуть суворо каратись за законами гір! Усіх хлопчиків ми зробимо дівчатками, а дівчаток – жіночками.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Популярные заметки