Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

робота і її пошуки

4 июня´11 21:24 Просмотров: 502 Комментариев: 0
Слухаю фінів Harmaja і думаю...не так шоб сильно, але всякі "побутові" думки про хліб насущний. 

Яке це все таки прекрасне місто. І як все таки тяжко музиканту-історику (всюди причому) знайти людську роботу. Після оголошень лекторів з італійської і німецької пішли кол центри, потім офіціанти, няньки і роздавання листівок і теде і тепе..Вот тобі і удар по твому випещеному і збалуваному самолюбсту, Оленка... Як це все таки дивно, коли люди, в яких є тільки нічим не підтверджена самовпевненість в собі зривають куш, а тверезомислячі і здоровооцінюючі себе...Я не знаю який урок я маю отримати з оцих трибуляцій...В хорах не потрібно було сопран, тільки альти...Є ше ксерокс в оперному, але це означає сильно підмочити своє ще-не-заплямоване реноме. По весіллях співати я не буду, вже краще мити посуд...Більше до голови нічого путнього не приходить...Ну...тобто приходить, але цей варіант теж нє катіт :)от  і поржали заодно. 

Ну це я так, не жаліюсь, ні, мені вперше за стільки часу добре. Оперний вокал як монета, має аверс і реверс. Елітарність потім і тяжкі терни до неї зараз.

Скоро автобус літак, перли на шиї і плаття, хоча свято не моє. Неспаковані сумки...Рушник не забути...і фотік..

Так хочу тут лишитися, працювати в оперному, співати Мімі і Ліу і ше купу всякої всячини, бути поцінованою і визнаною, помагати вокалістам як це робить Кася, курва стільки всього хочеться...

Сподіваюсь, що мене хоч кудись візьмуть на роботу, з огляду на ту енну кількість своїх резюме які я порозсилала по різних канторах...Сподіваюсь і багатію думкою :)

Теги: думки, робот
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Aida_Luciferi ограничила круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)
Реклама