Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

SOS SMS! Фатальні помилки

4 августа´05 23:38 Просмотров: 320 Комментариев: 0
Для тих, хто неуважний, і так як і я часто відправляє друзям смски, потрібно досить таки відповідально підійти до справи відправки своїх повідомлень. Перш за все тому, що людина як вчив великий Павлов має здатність звикати до своїх частих одноманітних рухів, і потім буде робити їх автоматично, не думаючи. Більше того. Виходячи з будови стандартних мобільних телефонів, де кожна кнопка традиційно може мати більше ніж 4 значення - можливість набрати не те що потрібно, досить-таки велика.

Пригадуєте дитячу гру, у котрій набір літер можна було вертіти у різні боки, і при цьому складати різні слова? Теж саме може зробити будь-хто з нас, змінивши значення слова у реченні, помилившись усього на одну літеру!

І це добре буде, коли ваше „браковане” послання ви відправляєте товаришу, котрий знає ваші усі таланти, і сильно дивуватися від вас не буде уже нічому. Більше проблема буде коли ви вирішете скористатись цим сервісом пишучи повідомлення своєму начальнику, або, скажімо коханій людині, якою дуже дорожите. Або, скажімо, різні варіанти транскрипції українських слів. Приклад: слово „киця” можна написати як - „kyzja” ;=) А що ми отримали? КУЗЯ :=))
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама