Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

До шкільних підручників хочуть включити казку про Лускунчика-Януковича

Отредактирована 17 июня´11 17:51 Просмотров: 1033 Комментариев: 0

До шкільної програми для молодших школярів пропонують включити казку проЛускунчика, адаптовану до сучаснихукраїнських політичних реалій. Відповідний запит подано до Міністерстваосвіти України.

Центральна роль в належить нинішньомупрезидентові України Віктору Януковичу, «навколо якого розгортаються дивовижніподії: боротьба за владу, інтриги підступної опозиції, яку втілюють огидний Мишачий Король і зла чаклунка Йулла».

«Показані вказці і кохання, і зрада, іблагородство. Все, як у реальній українській політиці, тільки в казковомувикладі », – розповіла PR-менеджер проекту Анна Калиновська.

В якості експерименту казку про доброго Лускунчика іпідступного Мишачого Короля вже прослухали малюки 5-6 років в 2850-ти дитячих садках України. «Вже підготовановідповідний запит до Міністерства освіти України, який підписали близько 85тисяч батьків зі східних,південних і центральних областей – адже казка отримала чудові відгуки в дитячихсадках, як від вихователів,так і від самих дітлахів – вони булипросто в захваті від почутого!», – повідомила Анна Калиновська.

Нагадаємо, наприкінці 2008 року за рішенням Міністерстваосвіти України в підручник «Українська література» було включено, зокрема, твір «Червонашапочка» Євгена Дударя. Як повідомляли ЗМІ, у відомстві вирішили включити в освітню програму класичніказки, переписані на сучасний лад.У новому своєму викладі Червона Шапочка курить, п'є, їздить верхи на вовкові та вимагає гроші у бабусі.

 

 

Теги: юмор, сказки, украина, политика, янукович, приколы, развлечения, искусство, звезды, театр, тимошенко, жесть, киркоров, радио, стеб, Оппозиция, Межигорье, Таисия Повалий, Щелкунчик, театр у микрофона, политическая пародия, вечерняя сказка, сказки для взрослых, что делать вечером, балы, светская хроника, богатые и знамените, выбрось свой телевизор, как отдыхают звезды
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама