Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ceraste e serpenti

18 июня´11 11:25 Просмотров: 448 Комментариев: 0
Як виходила вчора із автобуса і ледве залізла вверх по сходах додому на своїх шпилягах, то думала, що прийду і непишу трагікомічєскій комент на тему "для чого радуватися, якщо все одно я не можу мати того, кого хочу". А потім передумала. 

Так я думаю ввечері. Але все ж добре, що я не пішла пити з ними пиво, бо по - перше пиво я не люблю, а по друге - не все зразу, вони люди милі, але поки шо ще не моя туса. Треба їх краще взнати. От шо з людьми робить старість: ніяких посиденьок до 3 ночі навіть якщо смертельно втомлений, ніяких тус, додому в душ і спати.

А зранку думаю, що не варто стояти на зупинці поїзда, лінія якого давно перекрита на ремонт чи просто знесена у зв"язку із переплануванням міста.

Написала відповідь Юльці. Так мені видається, шо прийшов пиздець дружбі яка тривала 9 років. Аж гидко було їй відписувати в такому самому зневажливому ключі, в якому вона мені написла. Ну шо ж, заслужила, я перша не наривалась. 

Треба вивчити пару сторінок нот, почитати Пруса, а мож стане в пригоді в мому інтелектуальному розвитку.

В мене іноді таке враження, шо я живу в гадюшнику, і кожна особина добра до тебе тільки у випадку коли їй це вигідно, або коли від тебе шось вимагається. Скажімо перекласти текст, написати шось людське, заспівати на шару або ж навіть на деякий час стати жилєткою або відстійним моральним мусорним відром, шоб на тебе черговий раз вилили відро помий -як хріново жити, чому не дали візи, або ай, який мі муж прєкрасний!

Надоїло слухати соплі, їх розпускати і їх жувати. Набридли заздрісні люди навкруги і набрило хотіти того, чого не маю. ВСЕ. 

Пожаловаться
Aida_Luciferi ограничила круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)
Реклама