Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

І не говоріть, що вас не попереджали!

6 августа´05 12:39 Просмотров: 311 Комментариев: 0
Сталося найстрашніше. Мої здогадки про пришелців підтвердилися! Вони дійсно вмішуються у життя землян, і контролюють нашу свідомість. Цього разу я знайшов підтвердження гіпотези у дитячій іграшці - мобільному телефоні, виконаного у суворих чорно-зелених тонах, що однозначно свідчить про приналежність останнього до елітних товарів бізнес-класу. Виробили його адепти зеленоголових у Китаї. При натисканні на кнопки цієї так званої „іграшки” вона розмовляє людською мовою! І знаєте яку мову вибрали марсіяни для телефону? Звичайно ж російську! Ну, і звичайно, тепер стає нам все зрозуміло!

Ми з вами є не лише свідками, але й учасниками Третьої Світової війни! Японія бореться з Росією за прилеглі території... Марсіани через китайців постачають для Росії телефони які розуміють російську мову! І лише в Україну контрабандні телефони поступають через турецькі мафіозні структури. Останні одночасно контролюють переправлення гуртових партій героїну, зброї та згаданих нами мобільних телефонів. Вартість іграшки на чороному ринку - 4.50 в україньскій національній валюті. А про що це нам говорить? Звичайно ж про те, що марсіани готові йти на свідоми втрати, лише б укомплектувати нашу державу цим стратегічним товаром у кількості, яка б змогла зробити нашу країну готовую до участі у бойових діях. Більше того. З приходом уряду Ющенка (який усім відомо фінансується прямим ставлеником Сатурну – Дж. Бушем (молодшим)) в зону бойових дій вступають і інші країни, зі США включно... Я не знаю, що далі на нас очікує, але факти красномовно свідчать про невтішні речі...

При натисканні на кпопки з надійно прихованого у корпусі динаміка ми чуємо наступні фрази (звичайно з подвійним змістом!!) :

- Прів’єт! Как дєла! (Ви запитаєте мене як же нам розуміти цю фразу сказану без будь-якої інтонації? Швидше все, коли людське вухо лише починає сприймати ці звуки на певній частоті, відразу вживленений мікрочіп сканує прилеглу територію і передає на Марс зібрану інформацію. Більше того. Автори розробки модулю керування телефоном як ніхто влучно вибрали першу фразу. Їм добре відомо, що саме цей пароль протягом декількох останніх років використовують адепти зеленоголових щоб використовуючи популярний інтернет-пейджер ICQ (зверніть увагу на назву I seek you – я шукаю тебе!) шукати нові жертви! Саме словами „Прів’єт! Как дєла!” розпочинається 99,9 % розмов в асці! Дивний збіг? Ні! Я так не вважаю!

- До свіданія! Вчені розробники телефону цією мікрокомандою виконують декілька дій. По –перше, закінчується запис самої розмови, і звичайно ж як і в попередній дії все це відправляється у єдину базу данних. (Поперджую, що саме туди попадають усі повідомлення зі щоденників, та фотографій з фотоальбомів!)

Ну, а остання фраза сказана телефоном кожного разу змушує зупинитись мою кров під час приємної гармонічної циркуляції по організму, і останки мого волосяного покрову на черепній коробці змушені від жаху набути горизонтального напрямку вектором у бік сонця у зеніті!

- Гав! Гав! Гав! Мало того, що телефоном повинні користуватися люди, з числа російськомовних країн, частина партій цього елітного продукту скоріш за все була відправлена космічними кораблями на всі планети галактик, де живуть розмовляючі собаки, які при чому гостро відчувають потребу у дешевому мобільному зв’язку. Сподіваємся покриття мережі Life :=) там також присутнє. Інакше чотириногі мобільні друзі людей втратять не лише можливість участі у акції цого оператора, але й взагалі, за словами останнього будуть позбавлені можливості цікавого життя.

Висновок: Судячи з зовнішнього вигляду апарату (див. на фото 1.), а також аналізу маркування та надписів на ньому (взяти до уваги хоча б надпис „Telegraphy” справа набуває досить непростого продовження. Виходить, це натяк на те, що наступними об’єктами прибульців може стати телеграф?). Земляни! Будьте пильними!
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама