Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Эволюция тщетности

13 июля´11 19:26 Просмотров: 352 Комментариев: 0
Жалітися на життя коли все добре - гріх причому тяжкий.

 

Експеримент встановив, що корона все таки в мене на голові присутня (і звізда во лбу).  Нехай та корона з міді і оздоба - не дорогоцінне каміння, а кварцовий цирконій...все ж корона начищена до блиску як каструля до кухні, а я горда лінива скотина

 

І, так, звичайно, мені шкода стількох пунктів із моєї біографії, на яку я так тяжко працювала, щоб зараз працювати за такі мізерні гроші в такому жалюгідному місці (змилуйтеся, повії і проститутки - треба думати, напевно, так покликаючись на те, що кажуть люди - отримують більше ніж така чесна робота за таку ставку)

 

І шо мені тепер робити?

 

Руни кажуть всю правду. Аж дивтися противно.

 

І не те щоби я сильно зла була, чи розчарована, просто "меня терзают смутние сомнєнія". Як там було: "чистота породи, мать єйо".  Додому нехочеться, тут зайнятися нічим, кася постійно відкладає урок а дєнєжкі капають. Я б спакувала манелі і поїхала додому тільки див пунк 1: додому нехочеться. У Львові я давно нікому не треба (крім батьків звичайно). Консівські заздрісно шкірять зуби. Деякі все ж мають сміливість підтримувати зі мною контакт на фб і навіть просять телефон - а ну ж від мене буде ще користь і я в чомусь придамся - прекрасно ж колись візи людям клепала -як собі - ходячий консультант із візових справ і оперного вокалу....Хоча таких із роками меншає, консу я обходжу десятою дорогою. навіть на маршрутку сідаю не на тій зупинці. Хто там далі? Колишні - нідочогонепридатні старі спогади нідочогонепридатних почуттів нідочогонепридатних несміливих людей, пиздунів, слабаків і симулянтів...або краще- гіркий урок людської "занощивості" і гордині. Слова викинуті на вітер, подерті листи із цінними марками...все це давно нікому не потрібне. хлам.

Хто там далі у нас: бурсівські? Оооо, це окремий випадок. Вуаль лицемірства бо в мене хватило сили волі не лягати під бурсівські закони і бурсівських півнів. Янка? вона тернопільська це раз, а по-друге, нехай у свому житті спершу розбереться, а потім вказує на недоліки мого...Анька...тяжкий варіант, я від неї швидко втомлююсь. 

Вольдемар. Мій любий давній приятель. Більше ніж брат і друг. Загнаний і запрацьований. Дві години прогулок після його праці, одне пиво або викрутка і всі щасливі йдуть додому. Обговорення старих друзів, юльки, бурсівських, його роботи, мого майбутнього навчання, обмін книжками...чи ми такі старі, шоб вести себе як древнє подружжя, яке знає один про одного всі секрети, заморочеки і звички аж до знецікавлення один одним. Чи ми вже так безнадійно витріпані тим часом і тими подіями які трафились нам двом на дорозі. Навіть в скайпі його не чіпаю - неохота висіти йому на вухах коли він працює.

 

На майстер клас бабло не передбачене. Оголошення шукати теж немає сили вже. Чекаю жовтня, чом знову мати статус студентки і чилитись при навчанні знову ре-відновити свій статус серед собі рівних.

 

Боже...

 

Я вже не знаб чого хочу, не знаю до чого придатна і чим можу зайнятися, набридло сидіти на шиї в батьків і набридло шукати оголошення низькооплачуваної фізичної праці, коли, пам"ятається і мозгами в три рази більше заробляли. А зараз мозги пішли спати. Тіло хоче хавати, так здається було написано на одному із сайтів. Так, і в гру входять три перші щаблі із піраміди Маслова "пожрать відповідно пос..." І брутальності, як завжди, мені не бракує.

 

Пекло!

 

Я не здаюсь, Боже збав, просто мене жахлинає хвиля жалю до себе і неприатності до життя...яке я хотіла б змінити в кращу сторону, але навіть не маю уяви як це зробити.

 

А всі решта, як казав Вольдемар, стоять в стороні і мовчки спостерігають із німою фразою "ну давай, зроби подвиг, тобі неодноразово вдавалось". А як не зробиш, то моментально забудуть і знайдуть собі нового коронованого.

 

 

Теги: встановлення імплантантів
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Aida_Luciferi ограничила круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)
Реклама