Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Люди! Чи я оце зовсім хвора???

21 августа´05 22:15 Просмотров: 493 Комментариев: 0
В поїзді допила сік. Яблучно-апельсиновий, класний. А так ще хотілося! Та нічого не залишалося, як зім’яти пакета і промовити до себе: "Він вмер". І стало шкода-шкода. Ніби вмерла хороша людина.
І тут придумалося щось зовсім дурне. А що, як раптом соки – це такі самі люди? Тобто, не люди, лише схожі на них. Тобто, не дуже і схожі, просто так живуть схоже. А може, тільки тим і схожі, що просто живуть. Два пакети сока радіють і чоломкаються, зустрівшись на вулицях великого міста-супермаркета. Чи малого містечка, званого "Харчі. Цілодобово". Плем’я "Сандора" дружить з племенем "Садочок", а абрикосові недолюблюють персикових. А томатних взагалі всі недолюблюють: жодна сокова родина не одружила б єдину дитину з томатним, бо ті якісь... солоні, абощо? Апельсинові – занадто банальні, а лимонні – ох, які кислі фізії! Вишневі – уособлення фальші. Серед кого я тільки живу? Так думав, мабуть, мій яблучно-апельсиновий. Бо, здається, просто любив думати.
Раса соків потерпає. Звучить неоригінально, але потерпає від чужоземних, чужосвітних нападників – людей. Щодня, щохвилини вони стають до бою з незрозумілими нападниками, шикуються тісними рядами, готові захищати полиці своїх міст і містечок. На місця загиблих постійно прибуває підмога, але зрештою всі вони поступово гинуть. Мало хто з них вмирає своєю смертю, так і залишаючись на полицях. Найбільше щастить банановим (фу, яка гидота!) Неосяжна трагедія раси соків в тому, що... всі їх зусилля марні. Вороги навіть не розуміють, що з ними воюють. Не бачать тяжких ран, що їм має завдати найстрашніша зброя, яку тільки здатний був вигадати найгеніальніший сочий мозок. І навіть не здогадуються про стійкість і героїзм тих, кого щодня вбивають або швидко, в три ковтка, або ж повільніше. Це те саме, що воювати з богами, які самі продукують тебе і тобі подібних лиш задля того, щоб потім знищити. Так безвихідно, що краще маленькій прямокутній расі про це і не знати.
А все ж соки іноді здатні робити людям западло. Інакще чому їх постійно найбільше хочеться саме тоді, коли пакет вже порожній?
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама