Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Молоді аналітики спостерігатимуть за виборами 2012 року у Чернігівській області

26 февраля´12 23:28 Просмотров: 458 Комментариев: 0

17 лютого 2012 року об 11:00 в Експертному клубі «Чистаполітика», що знаходиться за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-а,відбулася стартова прес-конференція «Молодіжна аналітика. Прозорі вибори.Локальна демократія».

Організатором прес-конференції виступив Поліський фондміжнародних та регіональних досліджень. Захід відбувся за підтримки NationalEndowment for Democracy.

Під час заходу віце-президент Поліського фонду міжнароднихта регіональних досліджень Юрій Вдовенко презентував новий проект «Сприяннямолоді у спостереженні за виборами». Він зазначив, що даний проект ставить замету розвинути локальні демократичні ініціативи шляхом залучення активістівмолодіжного громадського руху Чернігівської області до процесу аналізу виборчоїкампанії 2012 року для підвищення її прозорості.

Менеджер проекту Максим Корявець розповів про основнізаплановані проектні заходи.
Зокрема, він повідомив, що проект буде реалізовано за період з 1 лютого по 31грудня 2012 року у три етапи.

Перший етап – підготовчий – буде спрямовано на розробкупараметрів відбору майбутніх учасників тренінгів з навчання моніторингувиборчого процесу.

Другий етап – навчальний – передбачатиме проведення навчаннямайбутніх політичних аналітиків. Планується, що до кінця квітня буде завершеновідбір 25-ти молодих активістів із кожного району Чернігівської області.Відібрані учасники візьмуть участь у серії із трьох триденних тренінгів,присвячених вивченню тем, що допоможуть їм ефективно проводити моніторингвиборчого процесу у майбутньому. Зокрема, у рамках тренінгів учасникам буденадано можливість ознайомитися із основами аналітичної діяльності, основнимиприйомами написання аналітичних документів, отримати знання у сфері моніторингувиборчого процесу та політичного аналізу.

Третій етап – інформаційно-аналітичний – найважливіший етап.Протягом цього етапу молоді політичні аналітики матимуть змогу використатиотриманні знання на практиці, приймаючи участь у процесі моніторингу виборчогопроцесу на території Чернігівської області.

Проміжні результати моніторингу будуть оперативнорозміщуватися на спеціально створеному сайті «Поліський тиждень», а такожпублікуватися в електронному бюлетені «Поліський тиждень: Чернігівщина крізьпризму підготовки до виборчої кампанії 2012 року». Протягом серпня – жовтня2012 року заплановано опублікувати 6 випусків даного бюлетеня.

Результати моніторингу увійдуть до друкованого звіту«Парламентські вибори 2012 очима молоді: погляд з Чернігівщини», що будеопубліковано після дати проведення виборів. А молоді політичні аналітикиматимуть також змогу відпрацювати свої навики публічних виступів під часзаключної прес-конференції.

Метою проекту «Сприяння молоді у спостереженні за виборами»,що здійснюється Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень запідтримки National Endowment for Democracy, є розвиток локальних демократичнихініціатив шляхом залучення активістів молодіжного громадського рухуЧернігівської області до процесу аналізу виборчої кампанії 2012 року дляпідвищення її прозорості.

Теги: спостереження, Чиста політика, поліський фонд, вибори 2012
Пожаловаться
Комментариев (0)