Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Наталія КОРОЛЕВСЬКА: Нові лідери, нова економіка, опора на громадянське суспільство

9 апреля´12 17:03 Просмотров: 601 Комментариев: 0


«Чернігівський регіон - регіон контрастів з колосальноюісторією, унікальною природою і великими можливостями», - так охарактеризуваламісто легенд Чернігів та область народний депутат України, Голова Комітету зпитань промислової і регуляторної політики та підприємництва, лідер Партії«Україна-Вперед!» Наталія Королевська під час прес-конференції в Експертному клубі«Чиста політика» 6 квітня.

Під час свого виступу пані Королевська зробила акцент наосновних проблемах регіону : скорочення чисельності населення,  найвища смертність в країні, 25-те місце вкраїні по соціально-економічному розвитку, 19-те по індексу людського розвитку,23-тє по розвитку медицини.

 «Ситуацію вЧернігівській області  можна виправитизавдяки закладеному природою сільськогосподарському потенціалу, потенціалумалого і середнього бізнесу», - запевняє фаховий економіст Королевська.

 Пані Наталіянаголосила, що в будь-якій  розвиненійкраїні, місто, яке знаходиться неподалік від столиці завжди є найпривабливішимдля молоді, для інвесторів. Ми повинні зробити все, щоб збільшити міграціюнаселення, - запевняє вона.

 Ще однією незадіяноюможливістю регіона народний депутат назвала розвиток туристичного сектору.

 Серед проблем, на якітакож звернула увагу Королевська – непомірні ціни на аренду землі для малого ісереднього бізнесу та проблема модернізації ТЕЦ.

 Головна мета приїздулідера партії «Україна-Вперед!» - презентація програми «Нова економіка – новакраїна». За словами авторки проекту в програмі прораховано перспективи Українита її можливості, але не в макропоказниках, які не відображують дійсну картину,а виключно за стандартами життя. До уваги було взято: рівень пенсій, заробітнихплат, рівень народжуваності , рівень життя громадян, конкурентні перевагикраїни, тощо.

  Детально зупиниласьКоролевська і на задачах, які вона ставить перед своєю новою політичною силою.По-перше, необхідно привести в політику нових людей, які мають амбіції,можливості та бажання працювати на команду та на розвиток держави. По-друге,збудувати економіку країни, яка за 20 років втратила свій колосальнийпотенціал. І, нарешті, контроль зі сторони громадянського суспільства. Сьогоднівлада ставить під контроль усіх, хто має амбіції виступити супроти неї.

 «Нам необхідновибудувати політичну опору на громадянських лідерах, на лідерах думок, які таксамо як виходили на протести працюватимуть і над економічною програмою,проектом «Народна Реформа», яку «Україна-Вперед!» вже подала до Парламенту».

 «Ми дужесподіваємось, що в Чернігівській області з громадянськими лідерами намвдасться  вибудувати ефективнеспівробітництво,  ми також знайдемо новихлідерів, яких ми підтримаємо і які будуть представляти Ваш регіон в Парламентіі, дуже сподіваємось, на Ваше розуміння і співробітництво», - підсумувала свійвиступ Наталія Королевська.

Теги: Чиста політика, Чернігів, Наталія Королевська, прес-конференція
Пожаловаться
Комментариев (0)