Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чи вірю я в кохання

6 июня´12 20:51 Просмотров: 1402 Комментариев: 1

Як на мененадзвичайно просте і в той же час надзвичайно глибоке запитання. На перший поглядздається, що ж тут складного, просто написати вірю чи ні, але за цимивідповідями приховується колосальний смисл, буря емоцій та почуттів. Я вірю вкохання, і впевнено можу сказати, що кохала та й кохаю, але це не взаємнекохання. Не буду писати, що  на жаль,тому що після 3 років цієї чудової подорожі розумієш, що воно вчить лишхорошому, однак ми не завжди хочемо це розуміти. Особисто мені кохання далонадзвичайно багато, перше та й основне – це розуміння того, що я можу кохати,можу відчувати емоції, які не передаються словами чи жестами, але те, що воникрутіші будь-якого наркотику – це 100%, адже емоції від нього справжні, а не штучностворені. Це прекрасно, коли тобі якась людина дорожча всього на світі,будь-яких дорогоцінностей чи матеріальних речей. В мене була дуже короткаісторія кохання, хоча вона і триває 3 роки, але це лише 10 прекрасних,незабутніх, неповторних зустрічей, кожна з яких при згадці про них заставляєвсе тіло покриватись мурашками і знову певною мірою переживати ті емоції. Ужебільше півроку, як я знаю, що моє кохання не взаємне, протягом всього цьогочасу у мене всередині йде боротьба того, чи все ж існує кохання, чи варточекати кохану людину, чи варто зустрічатись лише з коханими людьми, чи вартоодружуватись лише з коханими людьми. Звичайно варто та й необхідно, але девзяти сили, щоб не слухати порад, що головне це не кохання, де набратисьтерпіння, щоб все ж зустріти своє взаємне кохання. А навколо тільки й розмов,чому немає хлопця, чому ти не така як всі, та і я додаю достатньо масла увогонь, коли бачу закохані пари, коли бачу солодкі фотографії, звичайно такожхочеться таких моментів і тоді думаєш, можливо і не обов’язково це кохання,можливого його і не існує таким як ти собі уявляєш, можливо воно прийде з часом,а після таких думок чи все ще я вірю у кохання?...

Дякуючи тому, щоя змогла закохатись 3 роки назад і дякуючи тому, що я зрозуміла, що все-такиможу кохати я впевнена, що варто йти на перекір суспільству, на перекір власнимдумкам, набратись цього терпіння  і можливоодного дня Бог нагородить мене справжнім взаємним коханням і саме тодірозпочнеться моя казка, звичайно не така солодка як описують, але це вже іншаісторія;)))

Теги: кохання
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (1)
i-alisia    07.06.2012, 00:38
Оценка:  0
i-alisia
обязательно прийдет! только вы ж знаете, что Любовь не приходит "готовая" сразу в виде влюбленной пары :-))) она начинается со взгляда, улыбки, смеха, дружбы, недопониманий и притирок. и потом перерастает. а не взаимная любовь возможна только в 1 случае: когда он Вас любит. а вы может - нет :-))))
Реклама
Популярные заметки