Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Обращение к украинскому народу

Отредактирована 5 июля´12 1:12 Просмотров: 789 Комментариев: 3

Львівська обласна рада на позачерговій сесії ухвалила сьогодні звернення до українського народу : голосуванням за мовний  закон [ цитата ]  «Рубікон перейдено» :

[...]

партії, які голосували за це, Партія регіонів, комуністи і Народна партія, «зазіхнули на душу народу і єдиний гарант незалежності держави – мову».


«Паралельна мова – це паралельна держава на тій самій території, а отже, неминучий антагонізм між окупованим та окупантом. Щоб знищити українців в Україні, треба знищити їхню мову», – вважають депутати.
 
Вони закликають Президента, Генеральну прокуратуру, Службу безпеки України «зупинити брутальний процес руйнування основи української держави», а громадськість – «бойкотувати окупаційні установи, посадовців, членів прорежимних партій, а також бути готовими до виїзду до Києва для участі в акціях протесту та відстоювання своїх прав».

[...]

Депутати на цій сесії також вирішили припинити договір оренди приміщення зі Львівською ОДА, посилаючись на більш як шестимісячну заборгованість із орендною платою.

(c) Радио Свобода

Теги: президент, обращение, язык, львов, держава, бойкот, суверинитет
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Маliна    05.07.2012, 16:22
Оценка:  +1
Маliна
таке враження, що взагалі все пройшло в закритому кабінеті серед кількох людей, які грали в карти на спір і програвши, прийняли закон...
noworos    05.07.2012, 16:37
Оценка:  +1
noworos
Так можэ ж то были два презедента "братских государств" .... ))
Маliна    05.07.2012, 19:04
Оценка:  0
Маliна
хто зна... але геть схоже...
Реклама