Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Навздогін флешмобу, 30 фактів

Отредактирована 27 августа´12 12:05 Просмотров: 1408 Комментариев: 69

  З цим флешмобом якась пошесть, підкосила значний відсоток жіночок в щоденниках. Запис існуватиме не довго (принаймі коли починав писати так думав, але після 30го пункту так заморився, те що створювалось в таких муках мабуть має право на існування), створю з метою перевірити, чи можу щось про себе сказати в 30ти реченнях.

1. Не люблю флешмоби, не люблю бути як всі, ненавиджу стадний інстинкт, можу робити наперекір, навіть якщо неправий. Себе оцінюю абсолютно тверезо, не страждаю завищеною самооцінкою. 

2. Вік, стать і все інше в профілі цілком відповідає дійсності. Почуваю себе значно страшим, років на 60, причому все своє свідоме життя.

3. Народився в Києві і жив там до школи. Через сімейні проблеми в школу ходив в глухомані, в яку цивілізація ще не донесла свого згубного впливу. 

4. В школі вчився аби як, точніше не вчився зовсім, в середньому ходив 3 дні з 5ти, жодного разу за все життя не виконував домашніх завдань. Зі школи не виніс нічого, прийшов вже зі знанням елементарної алгебри, решту отримав читаючи у вільний від навчання час. Маю трійки в атестаті, які ніяк не завадили отримати вищу освіту. Втрачені роки, просто місце щоб пересидіти до повноліття.

5. Повернувшись до Києва, спочатку пролетів зі вступом, закінчив ПТУ. Отакий от в мене рівень освіти:) Ну добре, потім був універ Шевченка, навіть непогано його закінчив, хоч і не червоний диплом. Свій універ вважаю, найкращим, бо це так і є. За цією ознакою людей ділю на кілька категорій, за якою найвище місце займають випускники природничих факультетів нашого універу, ще мед. і частково КПІ. Всі інші вузи, принаймі в Києві, навіть близько не стоять. Ніби й вища освіта, але зовсім іншої категорії.

6. Під час навчання майже ніде не працював. За цією ознакою фаховий нероба, хто може ще сказати, що до 30ти на роботі так ніколи й не був.

7. Був інженером на пів ставки в Академії Наук, потім аспірантом, в сумі десь роки півтора. Ставка 1400, після податків 1200, реально жив на цю суму в Києві.

8. Маю неповну родину, лише батька. Матір позбавили батьківськи прав, з тими привілеями, що дає законодавство жінкам, думаю очевидно що причини були поважні.

9. До 13ти жив з бабусею, потім до закінчення школи жив сам, батька бачив раз на 2 тижні.

10. Приймав участь в десятках судових засідань. На пам"ять знав сімейний і житловий кодекси, цивільно-процесуальний і кримінальний теж прочитав не одни раз. Деякі адвокати, з купленими дипломами, були менш підготовленими. Цей 15ти річний період закінчився перемогою, ура ура, наш суд самий справедливий на світі. А що зайняло всього 15 років, то це так, дрібниці?

11. Не вірю у високопарні висловлювання про материнську любов. Люди створюють ідолів і водять хороводи довкола них. Звісно, якщо в щось сильно вірити, то це може стати реальністю, але це більше нав"язане суспільною думкою, ніж реально існуюче.

12. Впродовж 25ти років їздив лише по одному маршруту між Києвом і селом. Ніколи не був на екскурсіях, не був в інших містах, в горах, на морі, взагалі ніде.

13. Ніколи не святкував днів народження, не люблю надмірної уваги. Не люблю отримувати подарунки.

14. Слухаю лише рок, класику і фольк. Іншої музики для мене не існує.

15. Колись грав на трубі, навіть непогано виходило, але зовсім не як в Луї Армстронга.

16. Гуманірані науки в рази простіше даються. Історія, література, філософія йдуть без жодніх зусиль. Хоч в цьому випереджував наших ботанів вундеркіндів. При цьому цілком погоджуюсь з фразою Ландау "науки бывають естественные и противоестественными", або з Резерфордом, " є 2 види наук, фізика і колекціонування марок".

17. Цікавлять науки про життя. Генетика жорстока і безкомпромісна річ, наукове пояснення щоб деяких людей і деякі народи вважати генетичним сміттям. Далі йде віросологія, гарний метод щоб позбутись цього генетичного сміття. Дослідження мозку, мрію про чудо таблетку, людям потрібно або довше жити, або думати швидше, бути більш талановитими щоб встигати залишити щось достойне після себе.

18. Не люблю представників інших рас та релігій. Ця нелюбов цілком аргументована. Права ідеологія несправедливо заплямована, варто визнати, що тінь кидають не лише опоненти, а й недолугі прихильники. Вважаю що лише віддзеркалюю ставлення до себе, намагаюсь всім відповідати взаємністю. Занепад Європи є результатом агресивної зовнішньої експансії і внутрішньої слабкості. Непротивлення злу, в цьому була сила християнства при побудові більш справедливого суспільства і нинішньої цивілізації, але зараз це стало слабкістю. Навіть Христос казав що прийшов рятувати "овечок дому Ізраїлевого", а ми ніяк не можемо відділити своїх від чужих.

19. Під кінець навчання зрозумів, що нажаль українська наука мертва і ніякий ентузіазм її не підніме. Разом з тим отримавши запрошення до Німеччини відразу відмовив. Одна з причин, що це не моя країна, Німеччина для німців, так само як і Україна для українців і ніяк інакше. Лише після довгого обдумування, вмовлянь вирішив поїхати. Все ж наука не належить лише одній країні.

20. Ніякого захоплення країною при переїзді не було. Приїхав працювати, а не розважатись. Мало що бачив за межами лабораторії, не відразу й помітив що знаходжусь в іншій країні.

21. Навряд чи зможу повернутись від нормального обладнання і реальних, потрібних задач, до 1400 гривень ставки і моделі сферичного коня у вакумі.

22. Вірю в справжнє кохання, або хоча б в те що наш мозок сприймає за справжнє. Відчути щось таке довелось, при чому розумію що то було раз і на все життя. Шкода що невзаємне, але рідко хто може відповідати своєму ідеалу.

23. В родині якось склалось з холостякуванням, одружених немає, дехто й зовсім ніколи не одружувався. Це мабуть щось генетичне. Абсолютно переконаний, що не порушу таку гарну традицію. Якщо хтось, почитавши все це, жахнувся що такі люди ходять по Землі, не хвилюйтесь, наступного покоління не буде, я не настільки безвідповідальний.

24. Все сприймаю серйозно, всім вірю. Кажу що думаю і лише правду, від інших очікую того ж. Як наївно.

25. Років в 15 склав список, на випадок якщо вирішу передумати і таки одружитись, що має бути в потенційної кандидатки. Він досі є мірилом, але дещо втратив актуальність через вік. За все життя зустрічав десь 2-3 людини, що цілком відповідають всім важливим пунктам. Нажаль забув скласти список для себе, щоб самому їм відповідати.

26. Люблю зброю і вибухівку. Замолоду чимало хімічив. Кілька разів відбувався легким переляком при розриві ствола. Перевів весь запас старої аміачної селітри. Якось мало не загнувся при спробі добути іприт. Маю велику бібліотеку з гарними рецептами цікавих речовин типу гексогену чи диетиламіду лизергінової кислоти.

27. Вважаю, що маю непогане почуття гумору, просто він дуже специфічний.

28. Лінивий неймовірно, просто квінтесенція ліні. Вся мотивація давно в минулому, здатен хіба на коротку мобілізацію. Почалось десь роки півтора тому, не факт що подолаю. 

29. Мантра на кожен день, дисер-дисер і так на сто раз на день. Не допомагає, не пишеться холєра, а те що пишеться то з таким скрипом і зусиллями, виснажуюсь вже через пару речень. Успіхи в науці в цілому оцінюю як посередні, навіть з такими невисокими здібностями можна досягнути значно більшого. 

30. Займаюсь карате. Великих досягнень в цьому не маю, але тренер ніби задоволений. Сам оцінюю успіхи як посередні, але оскільки це не є сенсом життя, то нічого, нормально. 

31. Не маю шкідливих звичок, окрім компа, ігри, фільми, по кілька книжок щотижня з самиздату. Спиртне не вживаю в жодному вигляді, навіть смаку його пригадати не можу, вистачає огидного запаху. Люди із запахом спиртного викликають агресію. Не співчуваю залежним, щиро бажаю їм випити цианіду і не псувати життя оточуючим.

32. В реальному житті спілкуюсь лише з колегами, в робочий час.

33. Можу дискутувати годинами. На гуманітарних парах цим рятував всіх непідготовлених. Максимально тривалу доповідь робив 4 години, при затвердженні теми дисертації в Україні. 

Вийшло більше 30, дивовижно. 

p.s: Насправді я не такий страшний і деякі речі можу варіюватись. Якщо Леоніду Макаровичу можна змінювати власну точку зору, то і я залишаю за собою таке право.

 

Теги: флешмоб
Мне нравится! Понравилось: 11
Пожаловаться
Комментариев (67)
Отсортировать по дате Вниз
lavandaS    29.08.2012, 10:13
Оценка:  +1
lavandaS
список из пункта 25 можете смело выбросить, любовь не логична:) а папа, который разбирается в оружии - мечта любого пацана:)
ПідпільниКіндрат    29.08.2012, 20:46
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
В мене досить цікаві смаки, чомусь завжди подобались дівчата, які зрештою отримували червоний диплом, мали хороші родини, про бюст третього розміру мабуть краше не згадувати, якось вибивається з образу:))).
Я усереднив, якщо людина не відповідає моєму списку в реальному житті я її просто проігнорую
lavandaS    29.08.2012, 21:18
Оценка:  +1
lavandaS
как я вас понимаю:) думаю это где-то на генетическом уровне:) мне вот почему-то нравятся исключительно голубоглазые блондины и рост что б не ниже холодильника:)
Солька*    10.10.2012, 22:40
Оценка:  0
Солька*
та ладно тебе - выучишь сотням виршив дочку, а то искать набор совершенств - заманаешься:))))
Прихильник до расових вчень - це треба тебе боятися...о_О
ПідпільниКіндрат    10.10.2012, 23:42
Оценка:  0
ПідпільниКіндрат
Ой, та я ж про вірші ніби не писав, чи то не про це. Щось близьке до досконалості мені вже траплялось і навіть більше одного разу, тому це не лише теорія, а й має експериментальне підтвердження.
І так, я не дуже хороша людина, з абсолютно негуманною, зате ефективною ідеологією.
lavandaS    29.08.2012, 10:10
Оценка:  +1
lavandaS
очень жаль, что молодые, разумные, спортивные не заводят детей:) а те кто пьют...(ну далее по тексту) наверное все дело в лени, боязни:) я понимаю, это ваш осознанный выбор, основанный на собственном опыте, но хотелось бы верить, что рядом с вами найдется человек, способный убедить вас в обратном:)
Небо-И-Земля    28.08.2012, 22:21
Оценка:  0
Небо-И-Земля
Мені здається, що холостякуєте Ви через лінощі (п. 28), адже будь-які відносини, навіть дружні, вимагають роботи, і, в першу чергу, над собою.
ПідпільниКіндрат    28.08.2012, 22:52
Оценка:  +2
ПідпільниКіндрат
Ага, відразу згадався комікс про пластичну хірургію. Сюжет: страшненьку дівчину не любили хлопці, вона зробила пластичну операцію і вийшла заміж за красеня, народжується дитина, страшна страшна, батько в шоці.
Отак і робота над собою, як не штукатур свої недоліки, рано чи пізно вони вилізуть.
ПідпільниКіндрат    28.08.2012, 23:02
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
А ще я маю гарний смак і обираю лише найкраще, але якщо бути чесним, то як можна своєму ідеалу всерйоз пропонувати оте що бачиш в дзеркалі.
Все має бути своєчасно, я вже всюди де міг запізнився, коли до 30ти років вилазиш з багна, в якому пощастило народитись, то деякі речі стають недосяжними.
Небо-И-Земля    29.08.2012, 02:51
Оценка:  0
Небо-И-Земля
То Ви маєте комплекси щодо своєї зовнішності? Хм... Я Вам можу сказати, що мій чоловік (канадець) далеко не красень з Плейбою, ніколи в житті не ходив до тренажерної зали, взагалі не займався спортом, хоча працював волонтером у поліції і зараз допрацьовує у пожежній службі, де, в принципі, необхідна
Небо-И-Земля    29.08.2012, 02:54
Оценка:  0
Небо-И-Земля
гарна фізична форма... Але в нього така харизма, така енергетика, що коли я його вперше побачила, він просто мене підкорив цим. Але, що, мабудь, найголовніше, він хоч і з великої (10 дітей всьго), але щасливої родини. Його батьки, за його словами, ніколи не сварились, до старості трималися за руки
Небо-И-Земля    29.08.2012, 02:56
Оценка:  0
Небо-И-Земля
і це, звичайно ж, вплинуло і на його світосприйняття, і виховало відповідне ставлення до жінок, до сім*ї. То якщо відштовхуватись від цього, тоді я Вас розумію... Ви не мали прикладу перед очима, Вам ні на кого рівнятись, я правильно розумію? Не вистачає "матеріалу", щоб побудувати своє.
Небо-И-Земля    29.08.2012, 02:59
Оценка:  0
Небо-И-Земля
Плюс комплекси, страхи та образи (через маму), які тягнуться з дитинства. Я також з неповної родини, тато загинув, коли я була мала, майже не пам*ятаю його, якісь уривки. Так от я досить довго не могла збагнути, як треба себе поводити з чоловіками, всі вони були мені більше за друзів, а я їм-за маму
Небо-И-Земля    29.08.2012, 03:00
Оценка:  0
Небо-И-Земля
І тільки коли я розібралась нарешті з цією проблемою, Всесвіт нарешті подарував мені мого Справжнього Чоловіка
ПідпільниКіндрат    29.08.2012, 20:38
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Комплексів відносно зовнішності великих ніби не маю, це не основне для чоловіка, сукупність різних факторів в собі не подобається, може й задовільно, але однозначно not good enough.
Приклад потрібен тим, хто хоче мати стосунки, але не вміє їх створювати, я ж мав мету всього лиш бути достойним.
Небо-И-Земля    30.08.2012, 00:28
Оценка:  0
Небо-И-Земля
Справа не в тому, великі вони чи маленькі, головне, що вони є. "Я ж мав мету всього лиш бути достойним" (с) - мали? вже не маєте? І що у вашому розумінні "бути достойним"? Достойним чого або кого? І як Ви можете напевне знати, що недостойні для когось, якщо не спробували бути з цією людиною?
ПідпільниКіндрат    30.08.2012, 01:02
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
А як їм не бути, я ж не ідеальний.
Так, мета змінилась, всьому свій час, мій пройшов, те що мало бути в 17 в 30 вже не доречно. Соціальні навики це як органи чуття, якщо якийсь не працює покладаєшся на щось інше, по можливості не сильно рефлексуючи за втраченим.
ПідпільниКіндрат    30.08.2012, 01:21
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Достойний чи ні в кожного своє мірило, якщо людина не досягає якоїсь вершини, є посередністю, відстає від ровесників років на 5, можна при цьому бути чудовою людиною, але разом з тим ні риба ні м"ясо. Люди також поділяються на ґатунки, на ексклюзивні зразки і на ширпотреб різні покупці.
ПідпільниКіндрат    30.08.2012, 01:30
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
О ні, я ж експериментатор, все перевірено, результат завжди один, сподівайся лише на те на що заслуговуєш, інакше сильно осоромишся. Добре що хоча б щастило на відвертих людей, які прямо це казали. Сторінка перегорнута остаточно і попереду інші цілі.
Небо-И-Земля    30.08.2012, 07:30
Оценка:  0
Небо-И-Земля
Тоді щиро бажаю Вам успішно досягнути тих інших цілей!
Мун_Вэй*    27.08.2012, 18:39
Оценка:  +1
Мун_Вэй*
Дещо схоже)))
ПідпільниКіндрат    28.08.2012, 00:28
Оценка:  0
ПідпільниКіндрат
Так не дивно, Ви ж ніби до медицини маєте якесь відношення, в людей зі справжньою освітою щось має співпадати.
Не дарма в списку, згаданому в пункті 25, жінки з медичною і суміжною освітою займають перші місця рейтингу :)))
lvitsa-the-real    27.08.2012, 15:41
Оценка:  +1
lvitsa-the-real
это поведенческий сценарий, а не гены
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 15:53
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Не виключено, на всіх роботах, де доводилось бувати, виключно чоловічі компанії старих холостяків.Професія і оточення дає значний вплив. Але для людини з критичним мисленням і звичкою аналізувати все, подібний сценарій реально подолати вольовим зусиллям. Тому генетика також під підозрою.
lvitsa-the-real    27.08.2012, 17:17
Оценка:  +1
lvitsa-the-real
а кто как не ты выбираешь свои работы, компании, друзей и т.д.? или ты хочешь сказать, что какие-то иные силы управляют твоей жизни, и от тебя ничего не зависит?
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 17:36
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Природні схильності чи таланти в якісь сфері і визначають професію, а з деякими професіями вибір місць роботи дуже обмежений. А взагалі я не ввжаю що мій спосіб життя і погляди не правильні. Навіщо змінювати те, що і так добре працює.
lvitsa-the-real    27.08.2012, 17:43
Оценка:  +1
lvitsa-the-real
может, не зачем, а может, и есть зачем
только при чем тут гены, если речь идет о сознательном выборе?
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 18:25
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Може й ні при чому, але згадую дослідження з близнюками, яких розлучили, вони навіть дітей називали одинаково, близькі професії, схожі дружини. Тому я вірю в генетику і що її вплив сильно недооцінений. Свобода вибору лише ілюзія.
lvitsa-the-real    27.08.2012, 18:48
Оценка:  +1
lvitsa-the-real
удобная позиция
i-alisia    27.08.2012, 23:58
Оценка:  +1
i-alisia
ну это скорее фатализм, а не гены...
i-alisia    27.08.2012, 23:59
Оценка:  +1
i-alisia
хотя, это философия, а значит единственно правильного мнения - нет. так, пища для размышления.
Amnesty    27.08.2012, 22:36
Оценка:  +2
Amnesty
я, честно говоря, вижу в этом только вполне объяснимую реакцию человека на то, что с ним произошло в детстве...
lvitsa-the-real    28.08.2012, 00:20
Оценка:  +2
lvitsa-the-real
все сценарии родом из детства:)
Amnesty    27.08.2012, 14:52
Оценка:  +1
Amnesty
я тебя сразу отнесла к разряду "интересных" для себя по ком-м)
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 15:28
Оценка:  +3
ПідпільниКіндрат
Ага, я такий (став в позу Наполеона з відомої картини) :)
дождик_за_окном    27.08.2012, 11:14
Оценка:  +2
дождик_за_окном
осилила на незнакомом языке все 33 пункта, не так уж и сложно, оказывается))) и из всего сложился совсем новый образ, абсолютно несоответствующий прежнему, ну, за исключением двух пунктов.
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 15:33
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Я завжди писав в коментарях що думаю і завжди правду, якщо підсумувати все, то образ мав вийти такий же.
Спілкувався якось з філоложкою з Білорусі, розуміли одине одного дуже добре, думаю для Вас також можна не перекладати, тим більше письмова російська в мене давно втрачений навик.
Xyxa    27.08.2012, 10:31
Оценка:  +1
Xyxa
Хоть один мужик сподобился написать больше 20. )
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 15:35
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
угу, це називається балаболка :)
lvitsa-the-real    27.08.2012, 15:41
Оценка:  +1
lvitsa-the-real
Хуха, ты читаешь откровения незнакомых мужиков??))
Xyxa    27.08.2012, 22:18
Оценка:  0
Xyxa
Нормальных мужиков - да. Жаль, их мало.
Xyxa    27.08.2012, 22:19
Оценка:  0
Xyxa
Но ваще, кол-во фактов все пишут в заголовках, Лев;)
ПідпільниКіндрат    28.08.2012, 00:42
Оценка:  0
ПідпільниКіндрат
Ну, я весь такий оригінальний і не роблю як всі:)
А насправді все починалось із заголовку, тобто коли почав писати, думав буде 30.
i-alisia    27.08.2012, 00:35
Оценка:  +1
i-alisia
очень приятно познакомиться :-)) я многое поняла о Вас :-))) извините, если что, за мои прошлые камменты.
Вы очень хороший достойный человек. то что в школе плохо учился - удивило, аж засмеялась, и до сих пор не верю :-))))
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 00:44
Оценка:  +2
ПідпільниКіндрат
Та в нас ніби ніяких принципових суперечок не було, просто різні позиції.
У власну достойність ще може повірю, бо плекаю трохи гординю, а от хорошим бути якось ніколи не виходило. Підозрюю що деякі криваві диктатори були добрішими,я своє владарювання почав би з масової стерилізації і депортації.
i-alisia    27.08.2012, 01:17
Оценка:  +1
i-alisia
я тоже считаю что насколько плохо не подумаешь о человеке, на самом деле он окажется во сто крат хуже :-))) но надо как-то с этим мириться и проявлять терпимость. поэтому без проблем схожусь с людьми. и всегда хорошая :-))))))
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 00:50
Оценка:  +2
ПідпільниКіндрат
А про школу правда і трійки теж є. Просто мене вважали чимось типу вундеркінда і просто лишали в спокої, аби не збивав з праведного шляху інших дітей, не виставляв вчителів некомпетентими ідіотами і час від часу їздив на олімпіади.
i-alisia    27.08.2012, 01:20
Оценка:  +1
i-alisia
да, очень типично для близнецов...у меня сын близнецы.
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 01:30
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Ви це про гороскоп? На мій погляд абсолютна дурниця, за все відповідає генетика, ну і трохи виховання. Та і кажу ж в профілі вся правда написана, в мене день народження тижні 3 тому був, в цей час Сонце знаходиться в сузір"ї Лева.
i-alisia    27.08.2012, 01:31
Оценка:  +1
i-alisia
нет, гороскопы - не дурниця :-))
svetaste    27.08.2012, 00:21
Оценка:  +1
svetaste
З урахуванням того, що запис існуватиме обмежений час, я задоволена, що він мені таки потрапив на очі. Все ж таки мені складно уявити, що таке пише 28-річний хлопець...
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 00:31
Оценка:  +2
ПідпільниКіндрат
Обмежений час в моєму розумінні може розтягнутись на довго.
Що, надто наївно для 28ми? Ну що ж, з досягненням певного віку я просто не змінююсь внутрішньо. Стабільність ніби ознака зрілості.
svetaste    27.08.2012, 00:42
Оценка:  +1
svetaste
Було сказано дещо раніше, в інших нотатках, що наштовхнуло мене не думку, що 28 - то уявний вік, а насправді вже за 40, а можливо й за 50)))). Наприклад, згадала, про те, що скоро добіжить кінця репродуктивний вік, й зникне чоловіче бажання до жінок)))). А 28 - ууууххх, самий запал)))
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 00:47
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Якість генетичного матеріалу після 35 сильно падає, це вже можна вважати кінцем репродуктивного віку.
svetaste    27.08.2012, 00:49
Оценка:  +1
svetaste
От порівняння - якість генетичного матеріалу з кількістю бажання порівняти неможливо))))).

Дечого не вистачає до повноцінного флешмобу))) Фото для повної картини))))
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 01:05
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Деякі речі для мене справа принципу, а з принципу можу багато чого зробити, не зважаючи ні на які жертви.
Фото? ну сюди вже не буду ліпити, для зацікавлених завантажив, десь в профілі має бути видно.
svetaste    27.08.2012, 06:55
Оценка:  +1
svetaste
Всееее, я в повній розгубленогсті - повна невідповідність внутрішнього та зовнішнього... Як це тобі вдається?)))
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 11:59
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
От, вже друга людина, яка каже що фото не відповідає. Що зі мною не так, чому воно не відповідає, а яким би я мав бути?
svetaste    27.08.2012, 12:11
Оценка:  +1
svetaste
Дивлячись на фото, можно побачити дуже чуйного парубка, м'якого, податливого. За словами ж ти дуже принциповий, жорсткий по відношенню до себе та іниших.
Твоя зовнішність, то олово, а внутрішнє світосприйняття нагадує кремінь.
Ось який ти неоднозначний))))
ПідпільниКіндрат    27.08.2012, 12:18
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
О, які епітети, аж зашарівся. Може ще кілька фото додам, в різних ситуаціях, щоб люди так не помилялись. А м"якість, то мабуть через лінь, я б захопив планету і встановив жорстку диктатуру, якби мені не було так лінь щось починати робити:)))
svetaste    27.08.2012, 12:28
Оценка:  +1
svetaste
Швиденько зроби фото, як ти шарієшся, та додавай сюди)))) Й інші фото також))))
svetaste    27.08.2012, 23:37
Оценка:  0
svetaste
Подивилась інші фото, свою думку не змінила)))))
ПідпільниКіндрат    28.08.2012, 00:20
Оценка:  0
ПідпільниКіндрат
Ех шкода, костюму Дарта Вейдера не маю, він би гарно відобразив внутрішню суть..
Що ж поробиш, буду вже жити з таким фесом як є, хіба якийсь добрий німець підрехтує на тренуванні :)))
svetaste    28.08.2012, 07:59
Оценка:  0
svetaste
Подивилася костюмчик -фєєєєєє, от навіщо ти хочеш здаватися злішим, ніж є насправді?))
Реклама