Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Передвиборна боротьба – кулаками?

29 августа´12 17:46 Просмотров: 430 Комментариев: 0

Передвиборніперегони ще тільки офіційно стартували, а політичні бійці уже встигли принестина вулиці Чернігова парламентські методи боротьби – кулаками.

Принаймні так заявили громадські активістиорганізації «За Чернігів». Їх агітаторів, які роздавали інформаційні листівки,серед білого дня у самому центрі міста – під стінами облдержадміністрації, –побили невідомі.

– За 10 років, що я займаюся громадськоюдіяльністю, ми друкували чимало журналістських розслідувань, але такого я ще небачив. 16-річних хлопців не просто били, обзивали «донецькими», одного з нихдушили. Машина, на якій нападники тікали з місця події, зареєстрована вСолом’янському районі Києва. Ми зняли побої. Зафіксували їх на фото: такі слідина шиї, ніби людина вішалася. Написали заяву до міліції, порушена кримінальнасправа, – розповів Олександр Бей, громадський діяч.

Це вже не перша сутичка громадських активістів зопозицією. Третьому сектору просто заважають працювати, стверджують вони. Першісуперечки відбулися у чернігівському дворі близько місяця тому.

– На зустрічах «з народом» у дворах приходитьбільша «група підтримки» від самої політичної сили, ніж мешканців навколишніхбудинків. Ми зіштовхнулися з тим, що ця «група підтримки» просто не давала нампрацювати чи навіть підійти поближче. Виходить, опозиція і влада поділили міжсобою не тільки округи, а навіть двори. Фактично, громадська організація не маєвже права зайти у двір, спілкуватися, роздавати газети. Це нас вразилонайбільше, – наголосив керівник організації Андрій Глаба.

Теги: боротьба
Пожаловаться
Комментариев (0)