Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Европа глумиц-ца ... )

26 ноября´12 18:48 Просмотров: 471 Комментариев: 2

Оглядач Neue Zurcher Zeitnug Рудольф Герман наголошує, що нова Верховна Рада України, обрана у жовтні, на своїй першій сесії буде виглядати скоріше як своєрідна, радісна зустріч у сімейному колі. Чоловіки обніматимуть тут своїх жінок, дядьки і тітки побачаться з племінниками і племінницями, перетнуться в цих коридорах і шляхи братів та сестер, зауважує оглядач газети з Цюріха.

Прикладом можуть бути батько й син Калетники, та племінниця Григорія Калетника- батька, Оксана. Всіх їх обрали в нову Раду на Вінничині. Або ж новий клан в Раді Віктора Балоги із Закарпаття, який тепер складається з його брата Павла та кузена Василя Петьовки. Правда, одного свого родака, Івана Балогу, вони втратили на цих виборах , бо він не пройшов.

У Раді зростає «друга хвиля» з рідних лідерів держави, інформує швейцарська газета. Так, окрім молодшого сина Президента Віктора Януковича, сюди потрапив син Генпрокурора Артем Пшонка, син Прем’єр-міністра Миколи Азарова, Олексій Азаров, який може бути в Раді разом з татом. Газета з Цюріха зауважує, що така «політична сімейственість, династичність» є цілком природною для України.

Чи не свідчить це про генетичну зверхність цих правлячих родин над пересічними українцями, іронічно запитує швейцарське видання.

(с) Радио свобода

" Русский мир " в Украине крепнет и ширится  -  скоро на президентских выборах будем выбирать между Януковичем и сыном Януковича ... ))  надо ж как-то Россию переплюнуть ... ))

Теги: политика, демократия, янукович, европа, азаров, русский мир
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама