Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Якість житлово-комунальних послуг у м. Чернігові: результати аналізу та рекомендації експертів

28 ноября´12 12:56 Просмотров: 432 Комментариев: 0


7 листопада 2012 року вЕкспертному клубі «Чиста політика», що за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка,6-а, відбувся круглий стіл на тему «Якість житлово-комунальних послуг у м. Чернігові:результати аналізу та рекомендації експертів».

Захід проведено в рамках проекту «Співпраця партій та громадських організаційна користь громаді: підвищення якості комунальних послуг в м. Чернігові», якийреалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень запідтримки Міжнародного Республіканського Інституту. Участь у круглому столівзяли представники виконавчого комітету Чернігівської міської ради, депутатиЧернігівської міської ради, представники місцевих громадських організацій таполітичних партій, громадські активісти та журналісти.

Під час круглого столу керівник проекту Максим Корявець представив результатианалізу у сфері якості житлово-комунальних послуг у м. Чернігові, а такожрезультати експертного опитування «Якість житлово-комунальних послуг у містіЧернігові», що проводилося Поліським фондом міжнародних та регіональнихдосліджень у жовтні 2012 року.

Аналітичні звіти за даними напрямками можна закачати на сайті Поліського фондуза посиланням:

До обговорення результатів аналізу долучилися присутні на заході депутатиЧернігівської міської ради, громадські активісти та журналісти, які висловилисвої точки зору щодо причин існуючого стану речей у сфері житлово-комунальногогосподарства міста Чернігова.

До уваги учасників круглого столу були запропоновані напрацьовані в рамкахпроекту експертні рекомендації щодо покращення якості житлово-комунальнихпослуг у м. Чернігові. Питання про шляхи поліпшення стану міськоїжитлово-комунальної сфери викликало жваву дискусію серед учасників – в перелікуозвучених ідей фігурували: підвищення прозорості роботи місцевих органів владита постачальників послуг у сфері ЖКГ, здійснення комплексу заходів длязалучення державних фінансових ресурсів до житлово-комунальної сфери міста,сприяння створенню ОСББ, створення організацій громадського контролю за якістюжитлово-комунальних послуг у місті Чернігові. Керівник проекту Максим Корявецьзазначив, що напрацьовані рекомендації будуть вдосконалені з урахуваннямпропозицій учасників круглого столу та направлені на розгляд до Чернігівськоїміської ради.

Депутатом Чернігівської міської ради Олександром Мельником, який є партнеромпроекту «Співпраця партій та громадських організацій на користь громаді:підвищення якості комунальних послуг в м. Чернігові», було зазначено, що наданий час розпочато процес створення в рамках проекту Асоціації споживачівжитлово-комунальних послуг.

На думку депутата та виконавців проекту створення на платформі НГО та запідтримки політичного сектору Асоціації споживачів ЖКП вирішить проблему довіридо розв’язання спірних питань у сфері житлово-комунального господарства талегітимізує вартість послуг.

Підсумовуючи результати круглого столу, президент Поліського фонду міжнароднихта регіональних досліджень Геннадій Максак зазначив, що наступним етапомпроекту стане аналіз стану справ у сфері ліфтового господарства у містіЧернігові та розробка шляхів його поліпшення, які будуть презентовані на другомув рамках проекту круглому столі.

Метою проекту «Співпраця партій та громадських організацій на користь громаді:підвищення якості комунальних послуг в м. Чернігові», який реалізується запідтримки Міжнародного Республіканського Інституту, є об’єднати зусилляпредставників осередків політичних партій м. Чернігова та місцевих громадськихорганізацій для вирішення конкретних проблем громади міста в сфері комунальногообслуговування через спільну діяльність.

Теги: Чиста політика, Чернігів, поліський фонд, якість послуг жкг, результати аналізу, рекомендації експертів
Пожаловаться
Комментариев (0)