Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ДН

8 августа´13 23:41 Просмотров: 420 Комментариев: 0
Свято дитинства.... День народження...) Вже стільки мені років, ой.... Пам,ятаю, мамі моїй було десь близко 40. вона запитала у своєї мами, наскільки та себе почуває внутрішньо. Бабуся запитала в свою чергу :" Доню, скільки тобі?" "-39, мамо".-" Мені набагато менше! Приблизно 20, чи навіть і того менше!")). ..

Вік- сумна річ.. Ну хоч би трохи гальмував, хоч для " прілічія", чи як... Так ні, як стартував скількись років тому так і " чеше" собі "гуліверними" кроками.... А відчуття ніби ось щойно була школа-універ..., і бац.... все, тобі аж.... ... Жорстоко реально жорстоко!

...Але ж наче і стільки всього чудового сталося за всі ті роки: і дітки вже такі кмітливенькі у мене ( не може ж бути у 18річної мами 13річного сина, правда ж?( я то себе на стільки і відчуваю!))). А він то так мною пишається, і йому зовсім не обов,язково чекати цілісінький рік, щоб в тому зізнатися. Щодня каже як мене шанує і любить! Ну невже ж би я проміняла цю любов на себе ту, 18річну! Та нізащо!
Тож, дорогенька моя, я тебе вітаю, ти в прекрасному стані. Щодня закохана, щодня не припиняєш себе дивувати та тішити- тим і дивуються та тішаться рідні твої, дай Боже, всім їм здоров,я!
Врешті решт є он ті соціальні мережі, де кожному з моїх френдів щороку нагадують про моє свято дитинства! То ж класно! І нічого , що справжніх друзів там менше моєї долоні, але ж вони є! А решта... Вони ж теж вітають, причому їх же не примушують! А те означає, що на якусь мить вони мене таки вітають і таки щиро зичать всього того, що так важливо мати поки дихаєш- кохання, радощів, успіхів...

І я дякую всім,у кого хоч на секундочку я сьогодні була в думках! Я теж про ВАС всіх сьогодні згадала- ВИ мені принесли радість, а це для мене вартує більше аніж щось матеріальне!
Вітаю, тебе, Олено! Якщо хоч хтось сьогодні подумки, пошепки був з тобою, ти була того варта!
З днем народження тебе, золотенька! Будь здорова!)

Теги: мені
Мне нравится! Понравилось: 5
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама