Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Про себе у третій особі

20 сентября´05 15:58 Просмотров: 730 Комментариев: 4
Люди, чи ви бачили колись одну Дорослу Дівчинку в піджачку, на підборчатах? Так от, ця Дівчинка, нє шоби йти в інститут, бігти щодуху на роботу, купляти банани в супермаркеті, готувати на кухні салат, дивлячись спиною телевізор - так от, ця дівчинка збирає вулицями каштани.
Може, ви думаєте, що ця Дівчинка якась дивна? Чи недостатньо Доросла? Та ж ні, їй просто подобається збирати каштани! Подобається бігти-бігти кудись - і раптом зупинитися, нахилитьсь (отак як є, в піджачку й підборчатах), взяти з землі зелену шкаралупу і, ойкаючи від колючок, розламати її нігтями. Думаєте, чому вона в цей час посміхається? Просто в її долоньки тоді вистрибує той самий каштанчик, ще мокренький, спросоння, здивований: "Який широкий світ!" А вона каже йому: "Привіт, коричневий! Тепер ти мій!" І біжить далі, кинувши його в сумку - думаєте, просто так? Та ж ні: тому що їй це страшенно подобається! А чому - вона й сама не знає.
А вже потім, нервово шукаючи в сумочці блокнота, мобільника, диктофона, ручки, натикається скрізь на каштани, яких насправді півсумки. Дивляться вони довірливо, жвавими карими оченятами: "То коли ж нарешті буде цікаво?" А Доросла Дівчинка втомлено мружиться їм: "Вибачайте, хлопці, не зараз. Та де ж я в біса поділа..."
А на що, як ви думаєте, схожа її кімната? І зовсім не на звалище каштанів всіх сортів і відтінків, не треба! Настає зима, вони перестають бути такими гарними, гладенькими й коричневими, і Доросла Дівчинка їх викидає, уявляючи себе при цьому ну зовсім Дорослою. А поки що каштанів повно на полицях, змішано з книжками, цяцьками і фотками. Гарно лежать. Тільки трошки важко набирати, якщо один із них - у руці...
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
DA-NOCHKA*  (аноним)  29.09.2005, 13:25
Оценка:  0
DA-NOCHKA*
А як би ых можна було зъсти?.Вони гарны ы будуть у мене в животы?:о))))Як у дитячому мультику про ведмежатко та сныг.Сныжинки були гарны вын ъх ъв,щоб зберегти всю ту красу.Щоб весною вона теж була з ним.:о)))))Сонечко
green-hearted    29.09.2005, 13:25
Оценка:  0
green-hearted
До речі, реальна трабла. Якби можна було їх їсти, чи хоч щось корисне з ними робить..... А так вони просто красиві..=( Ніби те ведмежа їло сніг, бо думало, що то цукор, а потім лежало а шарфику і кахикало....хіба нє??
^_~
BookashkA    21.09.2005, 15:16
Оценка:  0
BookashkA
Каштаново-осіння замальовка в стилі одного дня...
:)
green-hearted    21.09.2005, 15:16
Оценка:  0
green-hearted
мабуть всього життя.....
Реклама
Реклама