Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Азаров зупинив процес євроінтеграції

Отредактирована 22 ноября´13 13:25 Просмотров: 522 Комментариев: 1

Кабінет міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами

Як повідомляють «Коментарі», про це йдеється в тексті розпорядження, оприлюдненому на сайті Кабміну.

У документі вказується, що процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію з ЄС припинений: «з метою вживання заходів щодо забезпечення національної безпеки України, більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які необхідно здійснити для відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин з російською Федерацією та іншими державами-членами Співдружності Незалежних Держав» .

У розпорядження свідчить, що формування належного рівня внутрішнього ринку, що забезпечує паритетні відносини між Україною та державами - членами Європейського Союзу, є базовим принципом міжнародного права і основою економічної безпеки держави.

«Призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, і Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії та їхніми державами - членами, з іншого боку, і дію рішення Кабінету міністрів України від 18 вересня 2013 року «Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншого боку», - йдеться в тексті розпорядження.

Як повідомляли «Коментарі», раніше прем´єр-міністр Росії Дмитро Медведєв назвав «лукавством» можливе суміщення Україною асоційованого членства з Євросоюзом разом з інтеграцією до Митного Союзу. У той же день президент РФ Володимир Путін окреслив перспективи євразійської інтеграції для пострадянських країн, помітивши, що так вони не стануть «периферією для Європи чи Азії».

Також нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада України не підтримала жоден із шести внесених до порядку денного законопроектів, спрямованих на лікування екс-прем´єра України Юлії Тимошенко за кордоном.

Нагадаємо, що саміт у Вільнюсі відбудеться 28-29 листопада.

(c) Коментарі, 21 листопада 2013 р.


Миссия Кокса-Квасьневского прекращает свою деятельность

http://www.zavtra.com.ua/images/230/*//Svit_persona/kvasnevsky1.jpg
Мониторинговая миссия Европарламента в Украине прекращает свою деятельность. Об этом сообщил член миссии, экс-президент Польши Александр Квасьневский в эфире польского телеканала TVN24. Комментируя решение украинского правительства о приостановке подготовки к подписанию Соглашения об ассоциации, он считает, что это результат договоренностей за последние дни с Россией. "Это, по сути, просьба о перерыве в переговорах для того, чтобы упорядочить экономическую ситуацию в Украине", - полагает он.

Квасьневский проинформировал, что миссия Европарламента заканчивает свою работу и на следующей неделе предоставит свой отчет. "На следующей неделе мы отчитаемся перед Европарламентом. Миссия заканчивается. Очень жаль, что она заканчивается без такого финала как подписание соглашения", - подчеркнул Квасьневский. По его словам, это решение украинского правительства, а не Европы.

Напомним, 28 - 29 ноября в Вильнюсе состоится саммит Европейского союза. На нем ожидалось подписание Соглашения об ассоциации с Украиной. Для этого Украине оставалось принять несколько законопроектов и решить вопрос заключенного экс-премьера Юлии Тимошенко. В последнее время Киев демонстрировал решительность на пути к евроинтеграции. Однако 9 ноября в России состоялась тайная встреча президентов Украины и России Виктора Януковича и Владимира Путина соответственно, содержание которой остается неизвестным. После этого украинская власть резко изменила риторику.

Сегодня Рада отказалась разрешить выезд заключенных для лечения за границу, что позволило бы освободить бывшего премьер-министра Юлию Тимошенко. Парламент отклонил все шесть законопроектов №3461, 3479, 3453-а, 3526, 3599, 3596 на данную тему.
Сегодня, 21 ноября, Кабмин Украины принял постановление, которым приостановил процесс подготовки к подписанию Соглашения об ассоциации с Европейским союзом.

(с) Интерфакс-Украина, 21 ноября 2013 г.

 


Теги: процесс, азаров
Пожаловаться
Комментариев (1)
kukuruku_fish    23.11.2013, 12:08
Оценка:  0
kukuruku_fish
И хорошо
Реклама
Реклама