Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

НАТО 2

25 ноября´13 15:24 Просмотров: 493 Комментариев: 0
4 квітня НАТО справляє свій день народження. Цьому агресивно- терористичному альянсу виповнилося 64 роки. Зазвичай в день народження прийнято згадувати заслуги іменинника - що ж згадати в даному випадку? Кров дітей Кореї , страждання мирних лаосцев і в'єтнамців , сльози Гренади і Панами. Це тільки до загибелі свого головного супротивника - блоку Варшавського Договору на чолі з СРСР. А далі північноатлантичний альянс , який створювався нібито для оборони , перейшов вже у відкритий наступ , вважаючи , що він і тільки він може вирішувати , яка країна демократична, а яка ні , тільки він може карати або милувати . Не завжди НАТО виступає під своєю вивіскою , але завжди в кривавих розправах над цілими державами беруть участь провідні держави Альянсу - США і Великобританія , за підтримки або мовчазній згоді інших.

Грозове небо Югославії , звідки на будинки , мости і лікарні обрушується град бомб. Стривожені піски Іраку , де загинули сотні тисяч невинних . Афганські гори , де немає і довго не буде нормального життя. Кривавий світанок над Лівією , тишу якого порушують « Томагавки » ... І ось тепер - все більша і більша розпалювання терористичної війни в Сирії. П'ять засуджених до смерті країн за двадцять років. Скільки крові , смертей і страждань ще потрібно , щоб визнати організацію злочинної на світовому рівні?


Трапляється , що кати виконують свій вирок не власними руками , а через посередників- найманців , що й спостерігається сьогодні в Сирії.
Країни НАТО продовжують виношувати плани активізації допомогою так званої сирійської «опозиції» , особливо - поставок все більшої і більшої кількості зброї відвертим терористам.

Бойовики , впродовж останніх днів мало не щодня обстрілюють з мінометів сирійську столицю , перенесли свою нову тактику і на інші міста Сирії. 4 квітня був здійснений мінометний обстріл житлового кварталу міста Хомс - Аль- Арман . Кілька людей були поранені , завдано матеріальних збитків їхніх осель .

Звірства так званої «опозиції» і тих , хто її підтримує , проявляються і в інших моментах. Псевдорелігійні діячі , які мають на рядових бойовиків великий вплив , видають людиноненависницькі фетви , в результаті чого у терористів і тих , хто примкнув до них по дурості , атрофуються останні залишки совісті .

Салафітского шейх Ясір Аль- Аджлауні , виходець з Йорданії , який свого часу понад 17 років прожив у Дамаску , звернувся до так званих « опозиціонерам » з фетвою , яка дозволяє згвалтування жінок з алавитских і християнських сімей. Все це - під гаслами « джихаду» і « шаріату ».

Нерадісні вісті, пов'язані з відношенням до жінок , приходять із захоплених бойовиками районів провінції Ракка . Бойовики , які встановили у таких районах «влада шаріату » , заборонили всім жінкам виходити з дому без хіджабу , а дівчаткам - відвідувати школи. Жінку , одягнену «не по -мусульманському » , можуть засудити до смертної кари. Ось така «демократія» , за яку ратує НАТО!

У місті Тель- Абьяд провінції Ракка було викрадено кілька жінок , які були без хіджабів . У результаті жителі провели масову антитерористичну демонстрацію , вимагаючи повернути полонянок . Їх відпустили , але попередили , що якщо знову хтось вийде без хіджабу , то будуть вбивати.

У захоплених районах йдуть чистки за конфесійною ознакою - терористи -звірячому вбивають християн і алавітів . Чоловіків примушують обов'язково молитися 5 разів на день , і якщо хтось не хоче на час молитви закрити свій магазин - його відбирають . Закривають школи. Але , як свідчать місцеві жителі , самі « джихадісти » високою мораллю не відрізняються , і в одній з колишніх шкіл влаштували справжнісінький публічний будинок для беруть участь у терористичній діяльності .

Представники місцевих племен в жаху від такої « свободи» - і це в країні , яка завжди відрізнялася віротерпимістю і де ніхто нікого не примушував дотримуватися тієї чи іншої віри. Вони звернулися до уряду з проханням якнайшвидше очистити захоплені райони від цих « визволителів ».

Дивовижна сутність бойовиків проявляється не тільки по звірячому , дискримінаційному відношенню до жінок. Страждають і діти. У їх юні головки вже з ранніх років починають закладати людиноненависницькі ідеї та залучати в злочинні угрупування . Вже багато шуму наробив відеоролик , на якому підліток під керівництвом дорослого бандита відрубує голову полоненому офіцерові . Але в екстремістські угруповання втягуються не тільки сирійські діти, а й підлітки та неповнолітні з інших країн. Про це говорять навіть на самому Заході. Іспанська газета "El Pais" опублікувала інформацію про те , що кілька днів тому в поліцейську ділянку іспанського міста Сеута звернулися батьки 16 -річного підлітка з проханням допомогти повернути сина. Він виїхав спочатку до Марокко , щоб потім перебратися до Сирії , з наміром взяти участь в « священному джихаді ». Співробітники поліцейської дільниці сказали , що вже було зареєстровано більше тисячі подібних випадків!

Коли за західними ЗМІ звучить дезінформація про Сирію , коли проти уряду країни ведеться інформаційна війна , йде суцільна демонізація - не дивно , що знаходяться вчорашні діти , які ще вірять цій пропаганді і йдуть «боротися за справедливість ». Вони не пам'ятають схожих випадків натовської інформаційної війни проти інших країн і їхніх керівників. Вони занадто молоді , щоб пам'ятати, що подібним же чином свого часу НАТО створило фальшивий привід для нападу на Югославію , виставляючи її керівництво в образі « диявола». І потім нічого з західних звинувачень не підтвердилося , але країна була зруйнована. Втім , і серед дорослих знаходяться люди , котрі щиро вірять в західну «демократію» , які не чують стогонів вмираючих від натовських бомбардувань або від дій проплачених натовцями терористів.

Уряди західних країн відчайдушно намагаються створити громадську думку, яка б виправдало розширення поставок зброї (у тому числі, і важкого ) сирійським бойовикам . Проти таких рішень виступає МЗС Росії. Офіційний представник МЗС РФ Олександр Лукашевич під час брифінгу в Москві висловив стурбованість тим , що Сирія перетворюється на центр тяжіння міжнародних терористів. Він зазначив , що з'являється все більше і більше повідомлень про те , що на боці « опозиції » діють громадяни третіх країн - зокрема , гучні випадки про колишнього американського військовослужбовця , який вступив до лав угрупування " Джебхат Ан- Нусра " , а також про недавно знищених у Сирії двох бойовиках з бельгійським громадянством .

Один з російських дипломатів , колишній посол Росії в кількох арабських країнах Олег Пересипкин зазначив , що допомогу сирійській «опозиції» з боку західних країн і монархічних режимів Затоки , особливо поставки бойовикам зброї , штовхає терористів до продовження насильства і ніяк не сприяє досягненню миру в Сирії . Тому Росія засуджує таку політику і закликає до політичного врегулювання ситуації в САР .
Проте, як завжди , НАТОвські країни , підливаючи бензину у вогонь , звинувачують Росію в тому , що нібито це вона гальмує мирний процес. З хворої голови на здорову !

У цей час в інших країнах проходять акції солідарності з Сирією , яка сьогодні протистоїть наймогутнішого альянсу НАТО і реакційним арабським режимам.

В Анкарі відбулася акція пам'яті студентів архітектурного факультету університету Дамаска , полеглих від рук « опозиції». Її провели студенти Близькосхідного технічного університету Туреччини. Вони посадили дерево на знак пам'яті загиблих молодих мучеників і поклали до нього червоні гвоздики.

На Кубі Інститут Дружби народів організував мітинг солідарності з САР , в якому взяли участь співробітники дипломатичних місій та представники громадських організацій країн Латинської Америки. Вони різко засудили втручання Заходу і НАТО у внутрішні справи Сирії .
У Ємені відбулася масова демонстрація солідарності з бореться країною, її армією і керівництвом. Присутні несли сирійські прапори і портрети президента САР Башара Аль- Асада. Вони скандували антинатовські гасла.

У США за участю постійного представника Сирії в ООН Башара Аль- Джафарі пройшов молебень за всіма загиблими в Сирії. Багато релігійних діячів виступили за мир в країні.

Невесело справляє свій день народження блок НАТО - у всьому світі звучать гасла презирства до його агресивній політиці . А в келихах у натовських чиновників - кров невинних народів. У тому числі, і сирійського .

Теги: новости, сша, демократия, мир, нато
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама