Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

моїм нащадкам. сподіваюсь, що вони будуть...

18 марта´14 21:31 Просмотров: 391 Комментариев: 0

18 березня 2014 року

Минув місяць здня кривавих вбивств на вулиці Інститутській (натепер, звана народом, вулицяНебесної Сотні) в Києві. Через пару днів янукович втік до Росії, алетонюсінький промінчик надії на краще враз закрив путін…. Він ввів російські військадо Криму. Всі проросійські…не знаю яке й слово тут поставити…мабуть, нелюди (бояк інакше назвеш людей в котрих немає жодного співчуття до невинно загиблихлюдей, які ще й приказують, мол, так їм і треба, треба було всіх їх вбити)хором співають оди путіну і постять на стіни фото з російськими солдатами-квітами-дітьмиз саркастичним надписом «страшные русские вызволители». Через пару днів на прес-конференції путін каже, щоросійських військових там немає, і що то – «стихийно образовавшаясь самооборона крыма», «такую форму можнокупить в любом магазине»…ну звісно, і калаші нового покоління у нас у вільномупродажі для всіх бажаючих. Враз всі проросійські довбні повидаляли всі постипро «русских освободителей» і заявили, що так, то все кримчани, а путінмаладєц. Європа та Сша вводять числені санкції проте, схоже, путін був до цьогоготовий, більш того, постраждає ж не він, а тільки росіяни, а їх він вже давнопривчив не «шикувати»: їм що гірше – тим краще….  Сьогодні Росія приєднала до своєї територіїкрим. Натякнули, що цим не завершиться. Сьогодні ввечері через штурм військовиху криму загинув український військовий… В Україні часткова мобілізація, всіх,хто служив викликають до військкоматів. …..Вдома в нас своя біда….в баби Тоністався дуже сильний інсульт (першого грудня – в ніч, беркут силою та побоямирозігнав мирних студентів на майдані, які виступали за підписання угоди з ЄС)…воналежача і дуже часто меле нісенітницю. Сьогодні, в черговий раз вона просила,щоб її відвезли в село, що вона помалу буде ходити, хоча самостійно вона навітьповернутися на ліжку не може... Папа вкотре зірвався (мами вдома не було)…ябільш за все боялася, щоб папа, тягаючи бабу не надірвався, а ще щоб випадковоне впустив і взагалі не сталося ще гіршого лиха….. Господи….допоможи….

Нерви просто невитримують…хто б міг подумати, що наша нещасна, на перший погляд, нікому непотрібна Україна стане епіцентром і початком третьої світової…я ще з дитинствадумала і раділа, що живу тут бо в нас так чудово, гарно, є вода питна і ліси, єморе і гори, помірний клімат і немає страшних звірів чи смертельних комах…пишучиконспекти БЖД на першому курсі я плювалася і казала навіщо мені знати щовходить в аптечку АІ 2 (чи як її там)…тепер цей зошит лежить в мене поряд заптечкою, яку я хочу зібрати…. на крайній випадок…та яку все ніяк не зберу,сподіваючись до останнього на те, що вона нам не знадобиться. Боже, хто б мігподумати, що загроза війни стане такою реальною…ще що й почнеться вона з нас…Боже…яхочу щоб моя родина ЖИЛА, щоб жив мій коханий, мої друзі та близькі, щоб живмій славний український народ…мені в голові не вкладається те, що заразвідбувається, я не хочу в це вірити…і ніхто нас не врятує, ні Європа, ні Сша, (тай на чорта вони нам взагалі здалися!)…їде дах і таке враження, що ніколи вже небуде літа, села, озера, друзів, щастя… В голову закрадаються такі думки, щоніколи такого і не думала…наприклад, якщо почнеться війна - піти і повіситисяодразу…щоб не бачити болю та смерті. Це егоїстично, але….отакі думки!

Росіяни кричатьщо вони нам брати і в той же час кричать повбивати всіх. Влучну статтю про нашебратерство з росією знайшла: «Когда у вас беда, мы плачем вместе с вами,мы плакали когда был Беслан, мы плакали когда взрывали ваш вокзал, дома, мыплакали, когда у вас гибли мирные безоружные люди, а когда у нас случилась бедаи стали гибнуть наши люди от рук криминала, вы насмехались, Задорнов называлнас еврохохлами, вы обзывали салоедами и хотели что бы «мочили» Майдан.
Так вот: знаешь почему мы не хотели под крыло России, а хотели в Европу? Потомучто в то время, когда гибли наши люди, Жириновский кричал что пришлет патронов,а Европа помогала гуманитарной помощью; в то время, когда Медведев кричал чтобыпрезидент не был тряпкой- «надо душить Майдан», в это же время польскиесамолеты увозили к себе наших раненых. Поэтому мы и не хотим к вам, потому чтовы считаете, что все решает сила физическая, а что такое сила духа вамневедомо. Мы хотим в цивилизованное, европейское общество, вы не знаете чтоэто, т.к. у вас совковая власть. Но пройдет несколько лет, и вы позавидуетесвободной, европейской Украине, и мы надеемся тогда у вас хватит силы духаизбавиться оттого, от чего сейчас избавляемся мы.»

Я не хочу вЄвросоюз, я хочу миру…я не кричала «за Європу» але плакала і плачу за тими, хтозагинув через надію, що з Європою нам буде краще. А ще, «браття», третя світоваце ядерна зброя та радіація. А від неї вже НІХТО і НІДЕ не заховається. Вона незапитає чи ти був «за расію» чи ти був «натовським бойовиком», чи «надлюдиною»котра знає більше за всіх, бо всі «сліпі»… Я вже не знаю, та і мені, знаєте,байдуже, чи США «ТИСЯЧОЛІТТЯМИ» готувала «все це» чи це в путлєра дах поїхав…цябіда планувалася кимось, або усіма одразу, нам ніколи не знати ким, а ми всістали жертвами… Я хочу лише, щоб через десятки років, мої діти ПРОЧИТАЛИ цейзапис. Цей крик душі, цей плач, і не забули, що кожна мить мирного, спокійногожиття це просто безцінний подарунок, і що щойної миті, може статися лихо, біда(незалежно чи в родині чи світова) і світ внутрішній або ж і вся планета Земляперевернеться з ніг на голову. МОЛІМОСЯ.

Пожаловаться
Комментариев (0)