Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Великодні смаколики від народного депутата України Валерія Дубіля

Отредактирована 28 апреля´14 12:48 Просмотров: 351 Комментариев: 0

адиція вручати подарунки та допомагати у скруті вукраїнців у крові. А у переддень найсвітлішого, найголовнішого свята усіххристиян сам Господь напучує кожного дарувати своєму ближньому добро і радість.

Підтримують цітрадиції й депутати Чернігівської районної ради від фракції ВО «Батьківщина»,котрі свій останній робочий день перед Великоднем присвятили вихованцям дитячихсадочків та НВК населених пунктів району. Як і годиться, напередодні свята вонивідвідали малечу не з порожніми руками. Солодкі подарунки, а це майже три сотнізапашних пасок,  передав дітлахамнародний депутат України Валерій Дубіль. Вручаючи великодні смаколики, та вітаючи зі святом, депутати також зачитувалималечі та їхнім вихователям вітальну адресу від Валерія Олександровича.

- Нехай світле ірадісне свято Воскресіння Христового об’єднає всіх нас вірою в Божу перемогу!Бажаю, аби Господь зміцнив ваші духовні і тілесні сили та подарував допомогу надобрі справи. Божого благословення, душевної чистоти, миру і спокою кожнійродині і нашій Батьківщині. Христос воскрес! Воістину воскрес! – йшлося улистівці від парламентаря.

Діти дружно дякувалигостям, розповідали про своє дозвілля, ділилися великодніми сімейними секретами– які паски печуть їхні матусі й бабусі, як святять їх у церкві. А вихованці Олишівськогодитсадка у знак подяки за подарунки продемонстрували свої аплікації, над якимитрудилися упродовж останніх днів. А також вручили депутату райради від ВО фракції«Батьківщина» Юрію Мушкетику власноруч оздоблену писанку.

Окрім приємнихемоцій від спілкування із малечею депутати отримали й порцію доручень від своїхобранців. Оскільки депутати для сільських жителів не лише бажані гості насвята, а й чи не перша інстанція, куди звертаються за допомогою, то працівникисадочків закидали їх запитаннями та проханнями посприяти у тій чи іншій справі.

Теги: україна, депутат
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама