Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Інвестиція в дитинство у Количівці, Рад.Слободі, Анисові, Роїщі й Рівнопіллі

21 мая´14 13:18 Просмотров: 286 Комментариев: 0

Минулого вівторка помічникнародного депутата України від фракції ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля, депутатЧернігівської міської ради В’ячеслав Лебідь завітав до Чернігівського району.Метою візиту було знайомство із місцевими жителями та проблематикою населенихпунктів. Як наголосив депутат, лише приїжджаючи у громади та розмовляючи ізлюдьми віч-на-віч, а не сидячи у кабінетах, можна дізнатися про їхні реальніпроблеми й допомогти їх вирішити. Окрім цього В’ячеслав Вікторович виконав щеодне важливе доручення Валерія  Дубіля – вручивсертифікати на право користування дитячими майданчиками, які парламентарподарував місцевій дітворі.

Першими помічниканародного депутата зустрічали жителі Радянської Слободи, організувавши сільськезібрання поряд із новенькими гойдалками.

Поспілкуватися із В’ячеславомЛебедем прийшли підприємці, вчителі, медики, народні обранці місцевої йрайонної рад, пенсіонери і, звичайно, дітлахи, котрі дякували за подарунок.

Ділилися люди й своїмипроблемами. Багатьох турбує наявність стихійних сміттєзвалищ, одне з якихпостійно «виростає» поряд зі спортмайданчиком. На що сільський голова ЮрійСоколенко зауважив, мовляв смітять жителі Радянської Слободи, а не хтосьприїжджий, тож проблему потрібно вирішувати самим. Це ж стосується і місцевогопідприємця – власника магазину в центрі села, котрий не може навести лад навітьпоряд із власним закладом. У цьому попросили посприяти голову районної радиАнатолія Дуденка, котрий також брав участь у зустрічі.

Говорили й про якістьпитної води, розпитували про політичну й економічну ситуацію у країні та інше.

Вручив В’ячеслав Лебідьсертифікат і количівцям. Тут зустріч відбулася на території навчальногозакладу. Окрім іншого, працівники школи поскаржилися на аварійний стан стелі у шкільнійактовій залі.

Анисівські школярі тежотримали майданчик від Валерія Олександровича, просили допомогти з облаштуваннямвнутрішньої вбиральні. А ще передали парламентарю оберіг – ляльку мотанку,виготовлену власноруч.

Цього дня і Роїщенцідякували за новенькі гойдалки. А ще скаржилися на орендаря землі, який ізлітака обробляє хімікатами свої поля, а отрута потрапляє на городи та вколодязі. Попросили посприяти і з заміною вікон у школі.

У Рівнопіллі порушувалипитання транспортного сполучення, стихійних сміттєзвалищ. А найголовніше –просили допомоги у вирішенні проблеми із будівництвом церкви.

У кожному населеномупункті, котрий відвідав помічник народного депутата, люди передали зверненняВалерію Дубілю, у яких виклали всі проблеми, що турбують їхні громади.

Теги: Валерій Дубіль, ВО "Батьківщина"
Пожаловаться
Комментариев (0)