Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Юлія Тимошенко проти «минулого» й за «майбутнє» малого та середнього бізнесу

21 мая´14 13:44 Просмотров: 216 Комментариев: 0

Понад півтисячіпредставників малого та середнього бізнесу з усіх куточків нашої держави минулогопонеділка зустрілися в Києві на форумі підприємців України. Ініціювала форум лідерпартії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, а організатором став комітетпідприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Верховної Ради.

Спершу делегація завіталадо Кабінету Міністрів, де зустрілася з керівниками Міністерства зборів ідоходів. Говорили про наболіле… Понад дві години  тривала дискусія. Порушували проблеми, зякими упродовж останніх років стикаються українські підприємці. Бурю емоційвикликало чи не кожне питання, адже всі вони стосувалися причини, через які представникималого та середнього бізнесу нині змушений виживати, ледь зводячи кінці зкінцями. Вносили пропозиції: як вирішити ситуацію, що склалася, щоб підприємцімали змогу повноцінно працювати, розвиваючи власний бізнес і наповнюючи Державнийбюджет.

Другою частиною форумубула зустріч підприємців із Юлією Тимошенко. У заході брали участь головалюстраційного комітету Єгор Соболєв та голова комітету ВР з питаньпідприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Олександра Кужель.

Окрім іншого, учасники форумуговорили про люстрацію, приватне переслідування хабарників, спрощеннядозвільних системи, тощо. Юлія Володимирівна ознайомила підприємців ізтезами законопроектів, що найближчим часом розглядатимуть у Верховній Раді.  Зокрема, вони стосуються права громадян уборотьбі з корупцією та зловживаннями владою, йдеться й про створення умовдетінізації роботи малого підприємництва, мораторію на штрафи для новоутворенихплатників податків, відповідальність посадових осіб та ін.

Також Юлія Тимошенко наголосила,що підприємцям потрібно надати ті інструменти, які дозволять реальноздійснювати позитивні зміни в країні. Представники малого й середнього бізнесумають право на свій розсуд вносити зміни до нормативних актів, розгляд яких длявлади має бути обовязковим.

Наполягає лідер ВО«Батьківщина» й на реформі грошово-кредитної політики, податковій амністії тамораторії на перевірки для малого й середнього бізнесу до ухваленнязаконодавчих рішень щодо дерегуляції.

За словами ЮліїВолодимирівни, потрібно зібрати найкращих інтелектуалів світу та розробити нову  податкову політику. Україна має використовувати досвідтих держав, що вже вибудували потужну економіку.

– Нам потрібно уважнопридивитися до податкової політики США – найсильнішої економічної країни всвіті, – наголосила пані Тимошенко. – У структурі доходів бюджету СполученихШтатів мінімум податків на малий і середній бізнес і, як наслідок, – бурхливийрозвиток підприємництва, створення робочих місць, легалізація заробітних плат. Це концепція найкращої, найуспішнішої, найсильнішоїекономічно держави й нам варто приходити до таких форматів.

Юлія Тимошенко виступає йза низку змін в судовій системі, зокрема, –за повернення вищихкваліфікаційно-дисциплінарних комісій, судів присяжних. Також політик наполягає,щоб суддями обирали тих, хто упродовж 5-10 років працював адвокатом і розумієна скільки важливий захист прав людини й справедливий вирок.

Крім того, у рамкахзустрічі учасники заходу визначили чиновників, яких вони залишать у минулому, аяких беруть із собою в майбутнє. Для цього у залі було встановлено дві прозоріскрині з написами «Минуле» й «Майбутнє». До першої підприємці поклали папірці,де було стисло вказано факти зловживання владою тієї чи іншої посадової особи, прізвищей посаду людини, яку варто звільнити з держслужби. До другої скрині потрапилипрізвища тих, хто достойний роботи в держструктурах нової, зміненої, а згодом –повністю зціленої від корупції й кричущої несправедливості України.

 

 

ВірЮ!

 

Андрій Тертілов, депутатДеснянської районної у місті Чернігові ради:

– Бачу, що у нової владиє бажання працювати, є бажання змін. А законопроекти, які пропонує ЮліяТимошенко, нарешті зруйнують застарілу корупційну систему керування країною,яка призвела до того, що люди вийшли на Майдан. Нові закони зможуть поставитина рейки роботу виконавчої й законодавчої влади нашої держави, де будутьпредставлені люди, готові працювати не на власну кишеню, а на благо всіх громадянУкраїни. Але, щоб впровадити це в життя, потрібна політична воля й бажаннякожного громадянина нашої держави, котрий зробить свій вибір 25 травня.

Олександр Чернуха, головаасоціації чернігівських перевізників:

– Особисто я підтримую тіновації, котрі пропонує пані Тимошенко. Вони дійсно допоможуть малому йсередньому бізнесу, адже розроблені з урахуванням потреб підприємців різнихсфер діяльності. Нові податкові закони сприятимуть швидкому розвитку держави,виведуть із тіні бізнес, покладуть край традиційним нині «відкатам» та хабарям.А люстраційні кроки нарешті наведуть лад у нашій країні, адже, згідно з новимизаконами, чиновники працюватимуть прозоро й відповідатимуть за кожен свійвчинок.

Теги: Юлія Тимошенко, ВО "Батьківщина"
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Популярные заметки
Автор: Jouffroy
333.2020
Автор: Sn1k3r5
Алкоголь