Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Від зустрічі

27 сентября´05 15:37 Просмотров: 423 Комментариев: 5
Враження від людей бувають різні. По-різному проникають всередину і живуть там якийсь час, поступово вивітрюючись - незалежно, хочеться цього, чи ні. А потім постійно нагадують про себе, варто тільки знов побачити цю людину. Чи просто згадати...
Бувають враження-сонечка - вони сидять у тобі цілий день, сидять тихенько, купкою, як кошенята, гріючи зсередини тебе і одне одного. А потім, як і усім кошенятам, їм набридає сидіти тихо, і вони просто тікають, без зайвих слів, прощань і вибачень.
Бувають враження-їжачки, що колють тебе своїми тільцями де тільки можна, бігаючи на своїх коротких лапках, шукаючи цікавинок всередині тебе.
Бувають враження-слимаки: вони ніяк не бігають, а плазують на пузі, лишаючи по собі слиз, гівно і всяку іншу нудоту. Треба мати неабияку силу волі, щоб їх позбутися.
Хлопчик Вова щойно поселився до нашого блоку, в кімнатку навпроти моєї. Хлопчик Вова хворий, і хвороба його зветься синдромом першокурсника. Таке лікується глобальним попуском: тяжко, колективно, спільними зусиллями, нервами і часом. Був і у нас на курсі один такий: тяжкий випадок, досі лікуємо. Але цього разу розпочати довелося мені. Таки завітала до хлопчика Вови на чай: надто вже настирливо запрошував.
Загалом це, здавалося б, неважко: всього лиш пояснити чи дати зрозуміти деякі речі. Що Київ - це ніяк не його рідне село. Що там він, може, був "першим хльопцем" - а тут став такою собі посередністю. Що там дівчата самі бігали за ним, пропонуючи себе - а тут навіщось ображають дитину всі, кому не лінь. І це не тому що вони всі погані, хлопчику. Ти бачиш в кожній дівчині сором’язливу приховану блядь - може, ти просто звик таке бачити навколо себе? А світ, дитино, ширший за твоє рідне село...
Цілий день в мені плазують слимаки. Багато, і всі - з Вовиним обличчям. Згодна на все, аби не бачити їх. У маршрутці милувалася сидіннями: такі трапилися незвичайні, червоно-жовті, смугасті, прикольні. Довго стояла і дивилася на собаку: знайшов, розумник, десь собі їжі, витягнув у куток і гризе собі. Ще б у чужих щоденниках одкопать чогось позитивного...
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
DA-NOCHKA*  (аноним)  29.09.2005, 11:14
Оценка:  0
DA-NOCHKA*
А хто такий Вова?:о)))))))А враження ? Ти сама собі таке гарне враження.Мені так здалося.Ти -Сонечко.Сяй!!!!!!!
green-hearted    29.09.2005, 11:14
Оценка:  0
green-hearted
Пасібки! Вже!!!
_ _ _ _ _ *промінчики. Це тобі!* =))))
Petric    28.09.2005, 07:09
Оценка:  0
Petric
Эх, общаги...:)

Я как-то слабо универ вспоминаю. А вот технарь и мою группу - почти всегда:)

А впечатления...Их можно найти каждую минуту. И везде. Теплые и солнечные:)
green-hearted    28.09.2005, 07:09
Оценка:  0
green-hearted
А я школу слабо помню. Все три, в которых училась, особенно последнюю. Одноклассников, наверно, не назову и по именам, и не пробую даже. А универ никогда не забуду....=))
besstijaya    27.09.2005, 17:13
Оценка:  0
besstijaya
Вы весьма милая :)
Реклама
Реклама