Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Десять баранів (притча)

22 июня´14 22:48 Просмотров: 454 Комментариев: 1

До одного князя,батька чотирьох дочок, прийшов свататисямисливець. «Ти будеш чудовим чоловіком для любої доньки,вибирай »сказав князь.
«Я хочу взяти в дружину молодшу» –попросив молодий чоловік-«і я готовийзаплатити за неї 10 баранів в якості викупу». Батько здивувався такому вибору іпопросив вибрати іншу доньку,адже молодша дуже негарна і він неможе просити занеї аж 10 баранів,за неї і 5 це забагато. Проте молодий мисливець наполягав намолодшій доньці і готовий заплатити 10 баранів саме за неї. На тому і порішилиі молодша найнекрасивіша донька князя вийшла заміж за молодого мисливця.  Він забрав свою жінку до себе в королівство,яке було далеко він князя. Минуло 5 років. До того часу батько-князь повидававінших доньок заміж і засумував. Вирішив він провідати свою наймолодшу некрасивудоньку і вирушив у дорогу. Після довгої дороги князь опинився біля дверей свогозятя. Двері відчинив мисливець і радісно привітав князя. «А де ж моя дочка»-запитавкнязь.  «А вона  біля каміна з трьома нашими дітками»-відповівмисливець.  Князь довго дивився напрекрасну молоду жінку біля якої вовтузилися троє дітей. Здивований вінпідійшов до неї і запитав «Донечко моя,це ти? Чому ти так розквітла ізмінилася???» «Батьку»-відповіла вона-«в один прекрасний момент я зрозуміла,щоварта десяти баранів» 

Дорогі жінки,я щиро сподіваюся,що з вами завжди буде друга половинка,що зможе втохмачити вам,що ви варті більшого. І не забувайте самі,ми варті того,щоб нас кохали!Ми заслуговуємо на це!

Теги: притча, щастя, уміння розгледіти приховану красу
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама