Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Анатолій Калюжний: Ця війна – це не лише початок кінця Путіна, а, може, початок останньої нашої людської історії 10 липня 2014, 10:54 | Інтерв'ю

Отредактирована 10 июля´14 12:16 Просмотров: 341 Комментариев: 0
... фрагмент нашого спілкування з росіянами. Кілька років тому ми постійно чули, що пропагандисти Путіна казали про керовану демократію Росії, про те, що вона має певні особливості і форми. Це навіювалось людям певний час, щоб показати, що вони теж демократи, але іншої формації. Коли я почав говорити про якісь демократичні принципи, то раптом почув, що, виявляється, демократія – це далеко не досконала форма суспільного життя. Я задумався звідки це йде, говорив з одним, другим, третім і зіштовхнувся з тим, що російська пропагандистська машина уже більше ніж півроку починає методично доносити людям про те, що там, де є демократія – там купа проблем, там хворе суспільство. А тому влада знає «щось», що однозначно краще для всіх. Враховуючи появу позитивних сюжетів про Сталіна, то стає зрозумілим, які акценти пануватимуть. Один з пасторів казав, що в ефір стали потрапляти позитивні сюжети та цілі фільми про диктаторські та авторитарні режими.

— Це підштовхування до автократії?

— Це означає, що все суспільство Росії підштовхується до того, що буде інша система влади, це фундамент пропаганди. Зараз йде повне перезавантаження свідомості і підсвідомості через ці механізми – я не претендую на повну об’єктивність, я не зміг провести комплексне дослідження, але це моя суб’єктивна думка після спілкування з російськими братами за останні три місяці.

А якщо подивитись на слова Меркель про неадекватність Путіна, якщо подивитись на їхні амбіції – я боюсь, що ця війна вже відкрита і не традиційним чином. Вона перегорнула сторінку всього людства, отже, це буде звучати дуже голосно – це не лише початок кінця Путіна, а, може, початок останньої нашої людської історії. Ми віримо в те, що ми стоїмо на порозі останнього часу і ми віримо, що такі поняття як антихрист, взяття Церкви, кінець світу – це не просто слова, а це певні речі, які дуже чітко прописані в Біблії.

Я хочу звернутись до всіх віруючих – треба, щоб ми не просто співчували війні, але бачили інше, що стоїть за цим. Тому що так зухвало нехтувати загальноприйнятими принципами просто неможливо, за цим стоять або психічні, або духовні проблеми. Я закликаю продовжувати молитву, не поспішати чіпляти на всіх ярлики, дивитись на все з розплющеними духовними очима і сприймати процеси не так примітивно.

...Одна моя знайома людина бачила цікавий сон щодо цих подій. Їй наснився ведмідь, який намагався своїми лапами щось заграбастити, ніби бідну Україну. В нього на шиї була удавка і чим більше він ліз – тим сильніше вона затягувалась, відкидаючи його назад. З одного боку, я б дуже хотів, щоб це зупинилось якомога швидше. І я вітаю те, що зробив Порошенко, може, трохи запізно, але я розумію, що якщо хтось не зупинить Путіна, то він не зупиниться сам. Він не може допустити, щоб Україна мала відкриті кордони з Європою, щоб вона отримувала допомогу від Заходу. Це є початком його кінця. Він буде робити все, щоб східні області надовго стали зоною нестабільності.

Тут багато чинників - і родовища сланцевого газу, і цілісна, тотальна, унікальна війна.  Бо якщо Україна отримає свій газ – як на неї впливати? Тому все, що робить Росія, шито білими нитками. Дуже хотілось, щоб і Європа, і Америка більш конкретно сказали про свої позиції. Я певен, що ми на боці правди, бо ми вирішували внутрішні проблеми, без чужого втручання. Водночас я боюсь за Обаму, тому що, розуміючи його психологію, стає ясно, що це не та людина, яка може жорстко йти до кінця. Є ще гірша проблема: спілкуючись з західними експертами, я бачу, що вони не дуже хочуть розвалу Росії. Чому? – Тому що Путін зараз хоч якось контролює процеси всередині. Там велика кількість ядерної зброї і, якщо трапиться хаос, то невідомо, в чиї руки вона попаде – Захід боїться цього. Йому краще бачити неадекватного Путіна, ніж повне безвладдя в Росії. Тому Європа буде впливати, але не настільки жорстко як могла б.

Західні керівники побоюються Китаю, тому що він розвивається дуже інтенсивно і це серйозна загроза для світового домінування. І якщо йому раптом вдасться об’єднатись з Росією – постане ще одна дуже потужна і впливова сила, яка буде надзвичайно діяти у світі і невідомо, як вона буде поводитись. Якщо подивитись на ситуацію в цілому – то можна зрозуміти, що на карту поставлено все.

Я певен, що всю цю проблему з кровопролиттям, війною, брехнею може вирішити лише Бог. Тільки Він може дати благословення і для Росії, і для України. Я мрію про те, щоб відбулось велике пробудження в РФ, щоб наша свідомість піднялась – це те, про що я щодня прошу Бога. І з цією вірою живемо щодня, адже тепер мусимо дивитись вперед, маючи наслідки революції на Майдані за власними плечима. Я переконаний, що всі ці кардинальні зміни лише допоможуть нашій країні, піднявши її на новий духовний рівень.Теги: історії
Пожаловаться
Еріка+ ограничила круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)
Реклама