Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

книги

Отредактирована 31 июля´14 13:18 Просмотров: 304 Комментариев: 1
часть 2

 

Стивен Кинг. Джойленд.

для меня читать Кинга - это прыгнуть с трех метровой высоты в воду, если читать вообще - как плавать. страшно, но нестерпимо хочется. 
универ - отлично, там студенты, парк развлечений - вау, мило, столько радости, мир продавцов веселья, да еще и первая любовь у главного героя трагически закончилась. книга обещает быть доброй и солнечной, как самый жаркий июльский день. так нет же. приведения, маньяки, инвалиды, убийства тут как тут. чтиво.

 

Люко Дашвар. На запах м'яса.

це, звичайно, не знаменитий "Село не люду", але читається ще й як. дівчино, що тобі не жилося зі своїми життєвими тарганами? не терпілося, як усім. її щось гнало. кого ти покараєш своїм зникненням? тільки себе саму. знайшла ти кульгавого, то й живи з ним. вам же добре разом і нічого більше не треба. здалося, вирвалася з хвороби, від привиду макету роини, від псевдоподруги, з міської дурної біготні. так ні ж. при першій же можливості назад в те багно й вскочила. 

 

Люко Дашвар. Мати Все.

не читайте цю книгу. вона з п'ятками затягує з перших сторінок, але герої там пришелепкуваті, і якщо ти намагимешся їх зрозуміти, знай, ти теж пришелепкуватий. 

 

Люко Дашвар. Село не люди.

ця книга и познайомила мене з авторкою. життя як воно є. може , трохи й додумано, щоб книгу купували, але цікаво. страшнувао, моторошнувато, огиднувато. шкода людей, які при всьому бажанні жити спокійно, чесно, добре і краще, цього зробити не зможуть ніколи. бо навколо жорстокі люди, що не вміють думати. 

Теги: книга похудеть
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (1)
lavandaS    01.08.2014, 08:03
Оценка:  0
lavandaS
мені Століття Якова ну дуже дуже сподобалось (це трошки інший автор) але...вау