Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Кайло Іван Юрійович розібрався з проблемою в готелі

6 августа´14 17:50 Просмотров: 570 Комментариев: 0

Не так давно в інтернеті з'явилася інформація про те, щоклієнтка компанії Еверест, була страшенно не задоволена послугами фірми.

Клієнтка вибрала підходящий для неї тур і готель, в якомувона буде проживати зі своїм однорічним сином через фірму «EveResT». Але по її прибуттю, її поселили не вобраному 4х зірковому готелі, який знаходився на березі моря, а в 5ти зірковийдалеко від курорту, який був дорожчий і менш придатний для відпочинку. До їїкоментаря, даная турфірма володіла хорошими відгуками, чим серйозно був схвилювальованийдиректор туристичної фірми Кайло Іван Юрійович. І незабаром він залишив умережі відгук про негативнуситуацію:

«Для нашої фірми дане явище неприпустимо, для нас завжди вибір клієнта був і буде напершому місці. Я хочу принести свої найглибші вибачення Аліні Миколаївні, щевраховуючи той факт, що послугами нашої фірми вона користувалася вперше! », -Почав своє повідомлення Кайло Іван Юрійович.

«Провівши перевірку проданого туру, мною був виявленийспівробітник Павло Кирилович, який працював у нас досить довгий час, з йогоініціативи, клієнтку Аліну Миколаївну не заселили в обраний нею готель. Так як попередньо Павло подзвонив власнику обраного нею готелю і скасував бронь. Так само ми з'ясували, що готель, вякому вона проживали, належавзнайомим нашого співробітника, що і сподвигло його на подібні дії. »- Коментуєдиректор туристичної фірми Кайло Іван Юрійович.

«Хочу вас запевнити, що мною особисто буде розглянутопокарання, які понесе вищевказаний співробітник, аж до звільнення, так самохочу додати, що особисто для вас в разі бажання здійснити ще одну поїздку, вамбуде зроблена велика знижка за рахунок нашої фірми», - резюмував Кайло Іван.

«Так само хотілося б додати, що в разі виникнення подібнихситуацій, не соромтеся набирати зазначені в виданих вам турфірмою буклетах,номери, за якими ви зможетеуточнити або вирішити виникаючінюанси. Я ніколи не міг припустити, що подібна ситуація може трапитися в нашомуперевіреному колективі. Найближчим часом я проведу перевірку всіхспівробітників, які працюють в нашому офісі, і не допущу, що б подібніситуації, коли-небудь повторювалися, ми цінуємо думку і відгук кожного нашогоклієнта. Спасибі що довіряєте нам і користуєтеся нашими послугами », - приніссвої вибачення Кайло Іван Юрійович директор туристичної фірми« EveResT ».

Теги: Кайло Іван, Кайло Іван Юрійович, EveResT
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама