Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Cолоні сльози "Артемсолі" по надіям на чесну владу

13 августа´14 16:41 Просмотров: 389 Комментариев: 0

Майже чотирьохтисячний трудовий колектив Державногопідприємства «Артемсіль» висловив категоричний протест проти переведенняпідприємства з підпорядкування Міністерства аграрної політики та продовольства України,у підпорядкування Міністерства інфраструктури та звернувся за допомогою доПремєр-міністра України А. Яценюка.

За інформацією проспілкової організації ДП«Артемсіль», метою зміни  профільногоміністерства є заміна керівного складу підприємства.  Після перезавантаження влади в Українідиректором ДП «Артемсіль» був призначений Олександр Миколайович Степаненко. Закороткий термін на посаді О. М. Степаненко доклав чимало зусиль до зруйнуваннякорупційних схем, що активно провадилися за попереднього керівництва командиКлюєва.  Сільно з Міністерствм аграрноїполітики та продовольства України і завдяки небайдужості міністра І. Швайкибуло зупинено роботу дилерських контрактів реалізації солі по Україні, країнамСНД та дальнього зарубіжжя, шляхом ліквідації посередницьких ланок.

Ситуація ускладнена тим, що рішення про переведенняпідприємства у підпорядкування іншому міністерству фактично прийняте. Цевідбувається не дивлячись на те, що отримавши проект розпорядження КабінетуМіністрів України "Про передачу державного підприємства"Артемсіль" до сфери управління Міністерства інфраструктури",надіслане листом від 24.07.2014 № 4750/16/14-14 в Міністерстві аграрноїполітики та продовольства України зазначили, що не ініціювали питання передачі ДП"Артемсіль" до Міністерства інфраструктури. Тим більше, що аргументівна користь такого рішення не існує, оскільки продукція ДП «Артемсіль» єпереважно харчовою, а на потреби облавтодорів України, які підпорядкованіМіністерству інфраструктури, відвантажується менше 4% від усього об'ємувидобутої солі.

У звязку із ситуацією що склалася, плануєтьсяпроведення страйку, який відбудеться на підприємстві 14.08.2014 р. і згодом, вразі якщо позицію колективу та профспілок ДП «Артемсіль» не буде враховано,страйку під стінами Кабінету Міністрів України.

');
'); '); '); ');
1/4

Теги: яценюк, страйк, артемсоль
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)