Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Відомі українці міняють свої вишиванки на бронежилети

Отредактирована 18 сентября´14 17:39 Просмотров: 858 Комментариев: 0

ФутболістиОлександр Шовковський і Владислав Ващук, громадський діяч Влада Литовченко, співакиТарас Тополя, Оля Цибульська, Сергій Гладир та Артур Боссо, дизайнер СержСмолін, олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені, радіоведуча Анна Свірідова та іншівітчизняні зірки віддали свої вишиванки для продажу на  аукціоні, щоб купити на виручені грошібронежилети для солдат. Саме таким чином благодійний проект «Народжені всорочці» має на меті максимально залучити громадськість і зібрати кошти назасоби захисту, які допоможуть нашим солдатам повернутися додому живими.

«Мипознайомилися з хлопцями з 9-го полку оперативного призначення Національноїгвардії України, і побачивши, в якому стані вони перебувають, вирішилидопомагати, - розповів на прес-конференції один з авторів проекту «Народжені всорочці» Гліб Лобов. – У них немаєелементарного: касок, бронежилетів, хорошого взуття, форми. Ми прийшли довисновку, що хоч особисто не можемо бути добровольцями, але можемо зробити всеможливе, щоб ці солдати повернулися до своїх домівок живими і неушкодженими. Покищо ми сконцентрувалися на забезпеченні 500 солдат, але у планах повністюзабезпечити весь полк».

Длятого, щоб всі солдати були повністю укомплектовані, треба зібрати суму в 4мільйони гривень. Як пояснюють організатори, довго чекати немає часу, томузадля привернення уваги громадськості вони вирішили залучити до проектуукраїнських зірок.

«Колисьнародженими в сорочці називали людей, яких шабля не брала і куля оминала, - пояснивРоман Крутяк, співавтор проекту. – Миміняємо символ захисту на захист реальний, і бажаємо нашим хлопцям повернутисядодому живими і неушкодженими. На щастя, до нашого проекту приєдналося багато відомихлюдей, і жодного з них не доводилося вмовляти, за що ми їм щиро вдячні».

Громадськийдіяч Влада Литовченко віддала своювишиванку з соняхами. «Я її купила кілька років тому на одній з традиційнихярмарок, - розповідає вона. - Носила сорочку в яскраві моменти життя, з радістюі любов’ю. Вона мене захищала, як будь-яка українська вишиванка захищає своговласника. Хай ця моя невелика допомога тепер вбереже тих, хто нас захищає».

Своївишиванки на потреби армії віддали також футболісти Олександр Шовковський та ВладиславВащук, олімпійська чемпіонка ІринаМерлені, співаки Артур Боссо, Петро Чорний, Альоша, Сергій Гладир, ОляЦибульська та Тарас Тополя, радіоведучаАнна Свірідова, телеведучі Слава Соломка та Максим Неліпа, дизайнер СержСмолін, та інші.

Заразна сайті виставлені на продаж 12 лотів. Коженбажаючий може зареєструватись і почати торгуватись за сорочку, що сподобалася. В режимі он-лайн відкритий рахунок і кожен,хто придбає лот, зможе в будь-який момент прослідкувати перебіг коштів. 


Додатковаінформація: Проект «Народжений в сорочці» - запідтримки «Імпортно-експортної компанії «Торгдіал»» - опікується 9-тим полкомоперативного призначення Національної гвардії України на базі полкуспеціального призначення внутрішніх військ МВС України. На сьогодні у ньомуслужать більше тисячі солдат, яким для участі у бойових діях не вистачаєнайнеобхіднішого: індивідуального спорядження, оптичних дальномірів, приладівнічного бачення, теплові зорів, бронежилетів, касок та якісного взуття.

Зачас існування проекту солдати вже отримали бронежилети, каски, взуття, одяг,тактичні рукавиці, налокітники, наколінники, балаклави, намети, бензопили,дизельгенератори, біноклі, ліхтарі, а також медикаменти та продукти харчуванняна суму в 325 884 гривні.

Більше інформації про проект  ви знайдете на сайті:

Теги: вишиванка, бронежилет
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)