Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

холодно.

4 декабря´14 13:16 Просмотров: 467 Комментариев: 2
мені так самотньо, страшно самотньо. може це від того, що не виспалась і замерзаю щоденно. зима. все холодніше і холодніше. опалення немає. гарячої води немає. дешевий маленький обігрівач і той зламався. ще й ця самотність. буває не відчуваєш нічого такого, ходиш, пригаєш, читаєш, смієшся і все непогано. а трапляється день коли, ти розумійєш, що в суботу вони всі парами знов збираються, а тебе покликали бо, не зручно не запросити. і піти б хотілося, друзі, єдині друзі в реальному часі, поверхом або трьома вище живуть, з ким крім них ще піти куди. а ні. як би його відмазатися...цеж так погансько буде і там, і після, коли кожен при комусь і кожен з кимось, а ти такий загублений атом, котрого ніхто не помічає. сумно мені і холоно. і ні з першим, ні з другим нічого зробити не можу. мені варто не виспатися, або півдня походити з немитою головою і соплі-сльози-сум-пєчалька. у такі моменти будь-які несправедливості світу вражають мене до глибини душі, а якщо це ще й мене стосується - то все, епоха великої кількох годинної дипресії. 

вхідні виклики тільки від мама, та те рідко, і від Ані, коли на пару йти самій не хочеться, а сама вона на пари не ходить. так і живемо. перед сесією у мене вдосталь гостей:) 

сказав би мені хто, що я буду допомагати Ромі з курсачем і замість курсача ми кальян куритимемо до третьої ночі, я б не повірила. та ба, цікаві речі трапляються випадково. 

не обманюй себе псевдозахопленнями, псевдосвятами і псевдозакоханими. не обманюй себе великими змінами і маленькими книгами. тільки думати дарма про непотрібності, тільки сумувати за нездійсненностями. 
дивно, яле з останньої книги Дашвар мені в голову влізла тільки вічна позиція головної героїні "та кому ти всралася", у підтверження усієї метафоричності - так, дійсно, нікому. 

Теги: холодная
Мне нравится! Понравилось: 3
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама