Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

А я не пишаюсь!

Отредактирована 16 января´15 19:17 Просмотров: 659 Комментариев: 0

Всі навколо пишуть, що пишаються тим, що українці. Пишуть що пишаються українською нацією. А я не пишаюсь!

Населення України складає десь 45 мільйон, а у самі жорстокі часи на майдані від сили хай було 20 тисяч і то з натяжкою. Всі інші сиділи перед зомбаторами і плакались на життя чи взагалі бухала по барах і дискотеках. Чим тут пишатись? А ви ще й на виборах обрали пороха, чим мені пишатися, вами?

А зараз наших хлопців вбивають на сході, а ви ще кричите, я не піду у армію бо немає військового стану! Чим мені тут пишатися?! Вами, боягузами?

Ні, я не пишаюсь, що я українець. Я пишаюсь своїми братами і сестрами, які були зі мною на майдані, які прикривали один одного, тому що брат за брата, тому що ніхто крім нас. Я пишаюсь нашими хлопцями і дівчатами, які зараз там, на сході. Навіть не буду писати те, що вони там бачать і через що вони там проходять, щоб ви скоти, могли потусити в барі, чи купити нову мобілку. Я пишаюсь нашими волонтерами, які йдуть у пекло, щоб наші солдати, кіборгі мали змогу захищати нас...

Як можна пишатися цілою нацією, тільки за невеликий відсоток?! Як???

Я ніколи не був патріотом і наврядчі їм стану, але коли невинних б'ють, коли їх вбивають, коли ворог топче землю твоєї країни, це вже не патріотизм. Це обов‘язок кожного чоловіка, встати на захист свого дому, сусідів, свого краю. А якщо тобі лячно, то не кричи і не валай. Закрий свою боягузливу пику і мовчи. Мовчи, поки справжні чоловіки гинуть, щоб така тварюка, як ти, мала змогу жити.

Надіюсь мене заберуть туди, до хлопців. Туди де брат за брата, туди де ніхто крім нас...

Герой не вмирають!
Теги: братья, мені
Мне нравится! Понравилось: 8
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама