Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

737. 18 березня 2015 року.

Отредактирована 18 марта´15 16:58 Просмотров: 340 Комментариев: 0

 

 

Учора   і сьогодні Путін «божеволіє»від захоплення потужностями своїх збройних сил Росії. Майже по всій територіїРосії, вибірково,  Путін привів у повнубойову готовність представників різноманітних видів збройних сил Росії з намаганнямдобитись готовності до миттєвого передислокування в інші регіони…   Під час російсько-української війни подібнідії самозакоханого диктатора викликають ненависть у тих, хто страждає відрусскіх військових бандитів…  Прореагувала і моя психіка на виклики Путіна,- не розрізняючи межі поміж емоціями і розумом, але на те і літературний жанртакий, - письмо під катуваннями променями, при втручанні у психіку і інтелектпсихотронних структур армії і/чи ФСБ РФ…  Я навмисне не редагую і не видаляю під диктовкуіз письма, зв’язану із втручанням у психіку і інтелект променями психотроннихмафій…  Може читачі розберуться, що жхотіли повідомити ті, хто здійснює втручання у розум і психіку, хто піддиктовуєтекст…

 

Путін, полякай мене, полякай, гнида кримінальна! Щоб ти мене залякав,потрібно, щоб у тебе х*й стояв!  Не будешпідкорятись, - не будеш ї*атись! Я не прощу! Не допоможуть тобі твої збройнісили, не допоможуть! Здавайся, шакал! Убирайся із України, (із Криму, ізДонбасу), із усіх окупованих Росією територій! Убирайся шакал ФСБешний! Ізабирай з собою всю свою сепаратистську шушеру і шваль, - будуй на територіїРосії «культуру русскага міра», а не на територіях інших держав!  Якщо ще будеш, гнида уголовная,  підкоряти  українських генералів своєму сопливому іпідлому міністру оборони Шойгу, я його знищу! Не будеш  підкорятись, шакал, я повішу Януковича іМєдвєдєва! Щоб ти знав, хто ти такий, а хто такий міністр інформатики, отіублюдки пропагандистські… А твоїм військовим я говорю, щоб знали шакали хтотой, із-за кого міліція не визнає військових і державну безпеку за людей навіть!?Шваль соплива, а не військові і не державна безпека,  кримінально збагачуються, цинічно займаютьсязлочинами, особливо психотронними, а «мусора» вимушені  розгрібати ваші злочини, саджати невинних людей,оскільки істинно винними є бандити армії і державної безпеки із психотронних мафій,а їх саджати ще не навчились оті шибко слідчі від  Генпрокурора Чайки, від Голови СК РФБастрикіна, від головного військового прокурора, -заступника генерального…  Якщо до мене ще будуть добиватись ублюдки, язапитаю у міністра оборони, хто той, хто дозволив підходити до мене бандитам?Якщо не відповість, я знищу лікаря, із-за якого весь світ сидить «у грязі». Явас навчу добиватись до мене, сосунки уголовниє? Ненавиджу шакалів! Я не прощу!Я вас навчу проводити на всій земній кулі спецоперацію таку, щоб мене ненавидіввесь світ за те, що бандити непідсудні за злочини… Я не прощу! Путін, убирайсяіз України!  Збери дівчаток там десь вРосії, на Червоній площі в Москві, на набережній у Новоросійську, удалекосхідній бухті Золотий Ріг… і показуй їм свої іграшки: літаки, кораблі,підводні човни, гелікоптери, красенів з автоматами…  Ще будеш лякати населення земної кулі своєювійськовою потугою, я знищу всіх, хто займається злочинами безкарно! Якщолікарі армії не будуть розмовляти із цивільними людьми, над ними будуть сміятись!

Звертаюсь до військового прокурора Росії, - не будеш підкорятись, не будешї*атись, гнида кримінальна, щоб знав як розбещувати психотронні банди армії іФСБ, кришувати їх, а не боротись із їхньою злочинністю… Не будете боротись іззлочинністю, особливо із психотронною армії і ФСБ, - не будете ї*атись!  За злочини потрібно відповідати, навіть якщови непідсудні за злочини! Шакали підлі!  

Судження попереднього матеріалу мають на увазі, що прибульці підключилиросійське державне керівництво, російський генералітет під промені імпотенції,і слідкують за їх поведінкою…  Подібнуінформацію я черпаю із каналів космічного біологічного радіозв’язку. Авториінформації невідомі. Але читачі можуть впевнюватись самостійно, правду викладаєавтор чи ні, для цього слідкуйте за бандитами: Путіним, Шойгу, Януковичем…  Трахаються вони чи ні? Сплять із жінками чині? Якщо сплять із жінками, то чи трахаються? Прибульці так карають злочинців,непідсудних за злочини…  Одна із причин,чому Путін біситься із своїм «нацменом» Шойгу, із бойовою готовністю своїхбандитів із збройних сил, - це бажання підняти собі х*й! Він думає, що вінзалякає психотронні структури якихось держав, ті «дрог нут», і виключатьпромені імпотенції Путіну, - ублюдок почне страхатись?!  Але ж х*й Путіну повісили прибульці,(«Останкіно» весь час розповідає народу про інопланетян), тому, щоб у Путінапіднявся його вонючий х*й, потрібно, щоб збройні сили Росії завоювали всесвіт,а не земну кулю, як того хоче Путін!  Яйому говорю, (Путіну), щоб він підкорився тим, хто сидить у нього у мозку, щобвивів свої підлі війська із України (із Криму і Донбасу),  із усіх, окупованих Росією, територій, щобдемократизував Росію… Тоді і вонючий твій х*й підніметься, зможештрахатись…  Але ж Путін типовий впертийКГБіст, мислить категоріями спецоперацій, все хоче повоювати із тими, хто йомух*й повісив, хто керує його мозком…  Ну іне є*ісь, шакал! Путін не хоче ї*атись! Але ж російські генерали хочуть, -скоро вони його «пришпілят»…  Путін, небудеш підкорятись, тебе знищать ті, хто тобі х*й повісив!

***

Сьогодні  виступив і АлєксєйНавальний, виступив проти надання Україні летальної зброї із США? Летальнузброю Україна вже може і сама розробляти! Україна повинна бути потужноюдержавою з потужною армією, здатною протидіяти армії Росії використовуючиновітні моделі ведення сучасної війни… 

А.Навальний стверджує, що Україна не може перемогти Росію військовою силою?Звичайно сам на сам не зможе, та й то при певних обставинах! А якщо уявитисобі, що Україна зловчилась і підключила російську владу і російськийгенералітет під психотронні технології, (під біоробототехнології космічноїмедицини) раніше, ніж русскіє підключили українців?! Хана Росії буде! Чи,наприклад, якщо союзниками України будуть, скажімо, прибульці, які маютьпромені (біоробототехнології космічної медицини), під які, тут А.Навальний правий,підключать російську партію війни, російську державну владу, російськийгенералітет, і, променями, примусять їх підкоритись, незалежно від того якаармія, яке озброєння, яка чисельність військовослужбовців фігурують у війні...До того ж є і інші приклади, - Афганістан не виграв війну у СССР, але СССРпокинув всю територію Афганістану! Росія, - це держава, з якою не воювати неможна, інакше Росія зробить своїм рабом ту державу, яка відмовиться воювати знею!

Алєксєй, я проти твоєї думки, що Україна не повинна мати летальну зброю відСША, - Росія поставляє зброю бандитам, окупантам, сепаратистам, та ще й живусилу із добровольців  та російськихвійськовослужбовців, а українці що, повинні залишатись сам на сам із російськоюармією босими, голими, неозброєними? До того ж військовими операціями наДонбасі керують російські генерали!  Алєксєй, у мене відчуття таке, що тебеуже,  частково,  зламали ФСБешні бандити Путіна, твій братОлег у них у заручниках, у російській в’язниці, тебе ламають арештами, іншим,про що я не знаю,  - я не слідкуваввзагалі за твоєю діяльністю… У будь якому випадку я тебе частково розумію, -соплива шушера і шваль, сосунки армії і/чи ФСБ РФ, їхні психотронні мафії, менеламають, майже,  все життя,  над жорстоко: замучили пограбуваннями,побиттями, арештами, утриманнями у божевільнях, абсолютною самотністю, абстиненцією,бідністю, хворобами, які викликають таємно, дистанційно, невидимо, променями,окрім можливих бактеріальних; примусили катуваннями променями батька і матір,раніше можливого,  піти з життя; витонченознищили мого рідного брата; закатували до нелюдського стану мою колишню дружинуі сина, яких утримують у заручниках, про долю яких я нічого не знаю з 1999 року,мабуть тобі про щось говорить, що це за рік такий, 1999-й?; знищили великукількість моїх друзів, - земляків - хуторян, однокласників, однокурсників, співслужбовців, державних керівників… Причина знищення мені не дуже відома до кінця,але і за те, що мені намагались допомагати… Путінські сосунки криваві знищили Б.Нємцова,  - тобі стало страшно!? Це природно!  Якщо тебе залякали вже? Не знаю що тобіробити, - краще, якщо можливо, припини опозиційну діяльність, але не прислужуйбандитам ФСБ, якось погано це діє на народ! І припиняти опозиційну діяльністьне можна, - знищать у не відомостях російського режиму… Путін хитрий і підлийяк бандит навіть, у мене відчуття таке, що він уже поставив тебе у рамки, колити і припинити опозиційну діяльність не можеш, (бо знищать таємно), і займатисьопозиційною діяльністю не можна, бо вже залякали?! Тобто він тобі надаєможливість працювати на ФСБ РФ і тільки! Вирішуй сам, що тобі робити? Разом із своїмидрузями!  Я нічим тобі зарадити не можу! Якбити хотів знати мою думку, я б тобі сказав, що потрібно боротись із такимишакалами до останньої краплини крові! Але у мене нема вибору! Хіба тобі цікавобуде сидіти за гроші примітивного бізнесу, мовчати і дивитись антинароднепропагандистське телебачення останкінських бандитів, які прославляютьбандитів?! Вибирай, якщо у тебе є вибір!

Але Україна повинна мати і потужну армію, і потужне озброєння, особливолетальне, - зараз той час, коли потрібно зупинити Росію, коли потрібноздійснити такі заходи, щоб армія Росії більше ніколи, навіть у думках, не моглавиходити за межі кордонів Росії! Ця гнида, (Путін) утримує всі суміжні державиу страху, всі до жодної, корчить із себе непередбачуваного!  Набрид шакал своєю підлістю і жорстокістю, - «займаєтьсябоксом, в той час, як весь світ грає у шахи  (Лех Валенса)»  з Росією!

У Росії є тільки один вектор розвитку, -відсторонення ФСБ від влади, люстрація, прозорі демократичні вибори, розвиток удружбі із усіма державами світу, особливо із ЄС, Японією, США, Китаєм,Індією…  Будівництво «культури русскагаміра» тільки в кордонах Росії, але не на територіях інших держав…

                                                                                          ***

Сьогодні  агенство Bloomberg опублікувало перелік семи країн, які не бажають санкцій проти Росії.Звичайно ці 7 країн викликають подив, бо Росія це країна жахів, знаходиться напершому місці у світі по вбивствам і самовбивствам, середня тривалість життячоловіків Росії на 20 років менша за ЄСівську, всі спірні питання в Росіївирішуються арештами, божевільнями, вбивствами, самовбивствами, хворобами, тюрмами,відсутністю лікування хвороб, жахливим страхом, народ Росії заляканийнастільки, що противно мати стосунки з будь-яким русскім, навіть розмовлятибояться по - суті, чи щось таке примітивне, нахабне верзуть, що дивно, зразу лізутьбитись, якщо ситуація така, в якій вони сильніші, - Путін забирає у кожного середньостатистичногоросіянина право на 20 років життя, у кожного, 20 років життя, а русскіє ссикуниза це вибирають його у владу, та ще й президентом Росії… Зате такий русскій народссикун, який боїться виступати проти ФСБешних бандитів, які узурпували владу вРосії, перетворюється у жахливих, кривавих і страшних бійців, якщо їх стимулюєота путінська держава, яка дає їм камуфляж, «броніки», автомати, танки, БТРи,«Гради», «Смерчи», «Урагани»…  і відправляєна Західний Фронт.  Русскіє окупанти ісепаратисти із таких русскіх, розповідають, що вони були «Чмо-чмом», «об нихноги витирали», а тепер він людина,  у ньогоавтомат, його всі бояться, він диктує умови існування українцям, йому платятьтисячі доларів, він в пошані… Такі у Путіна бійці, перетворені у криваві страшилкиіз русскіх ссикунів…  Жахливі, страшні і кривавібійці у Путіна, - грішно таких не вбивати! Вонь оккупационная и сепаратистская!Одні бандити і зрадники, криваві садисти та їм слухняні! Жодної порядної людини!

Коротко, - не можна розповсюджувати російську заразу далі російськихкордонів, це дуже небезпечно…  Не можна зніматисанкції із Росії! Висловився і я на задану тему…

Це може бути гра високих розумів?! Однак, як на мене, з Росією так грати недуже варто, оскільки у Путіна є психотронні засоби прослуховування мисленнякерівників за межами Росії, він, при певних обставинах,  може знати істинне відношення до Росії, донього особисто, а не дипломатичне, і діяти Росія, Путін, буде стосовноістинного відношення, а не показного, дипломатичного... Я багато роківвимушений був присвятити вивченню поведінки російських закритих генералів, істверджую, з Росією краще не гратись, краще боротись до останньої краплиникрові, оскільки русскіє розуміють тільки силу, їх потрібно тільки знищувати, іншоїмови вони не розуміють! Питання може стояти тільки так, - хто сильніший, уповному, особливо у таємному, спектрі стосунків... Але, у будь-якому випадку, народицієї проросійської сімки повинні дуже уважно відноситись до керівництва своїхдержав, не виключено, що в ньому є достатньо велика кількість завербованих ФСБРФ керівників, які і "мутят воду". А до чого це призводить народивсього світу впевнились на проросійській, проФСБешній владі бандита Януковича вУкраїні! Всі країни ЄС,  - будьтепильними у стосунках з Росією! З Росією дружити неможливо взагалі, русскіє нездатні до дружби, якщо ви будете до них відноситись з повагою, - вони зразу ж"сядуть вам на голову", зразу будуть підкоряти, "ламати","ставити на коліна", щоб привести до влади у ваших державах прорусскую,проФСБешную шушеру і шваль, по типу мафії Януковича...  А чим така займається і до чого це призводить,тепер відомо всім… 

Теги: 18 березня 2015 року
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама