Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

742. Мої поздоровлення з Днем Воскресіння Ісуса Христа!

12 апреля´15 19:14 Просмотров: 328 Комментариев: 1

 

 

Я поздоровляю всіх порядних людей всього світу, віртуальнихдрузів із сторінок соціальних мереж з Великоднем! Бажаю всім щастя, Божого благословення,Божої благодаті, радощів всім вашим рідним та близьким. Я приєднуюсь до поздоровленняСвітового Конгресу Українців (СКУ) і додаю текст поздоровлення СКУ без змін:

«Діаспора вітає з Великоднем:  молімось за тих, хто протистоїть імперії зла!

Світовий конгрес українців (СКУ) вітає українськедуховенство, владу та українців усього світу з святом Христового Воскресіння.

“Воскресіння Ісуса Христа є найбільшим і найвеличнішим для всіхукраїнців днем, що символізує перемогу добра над злом, життя над смертю тасвітла над пітьмою”, – ідеться у привітанні, пише .

Сьогодні,солідаризуючись з українцями в Україні, багатомільйонна українська діаспораробить усе, щоб допомогти захистити незалежність, суверенітет та територіальнуцілісність своєї духовної Батьківщини України від російської збройноїагресії, мовиться у привітанні.

СКУзакликає все світове українство уславити Сина Божого та помолитися за мир вУкраїні та за її вірних синів і дочок, які сьогодні мужньо протистоятьімперії зовнішнього зла на Сході України.

“Нехай жевоскреслий Христос і далі буде джерелом світла, мужності й віри в перемогудобра  та в цей критичний час допоможе Україні стати цілком незалежною,суверенною, цілісною, демократичною, українською та європейською державою”, –бажає СКУ.

Нагадаємо, американці зайняли 90% місць на ».

Теги: Воскресіння Ісуса Христа
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама