Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Вперше, та не востаннє

10 мая´15 19:11 Просмотров: 479 Комментариев: 2
Днями відкрила для себе цікаву річ: мій ноут тут бандерівцем заробився. Встановлюю на нього російську - гайки! Ну, добре, думаю, так і буде. Заходжу на кацапську соцмережу - а вона українською!!! От так буває у житті... Брат каже: "Він тобі скоро замість "Добро пожаловать!" буде писати "Слава Україні!". Трапляється ж таке, і саме зі мною.
А ще розходимось з моїм диванолежцем. Він мені розповідає, як я дитину мордую, бухаю тут, що свинка, а дитя, немите, ненагодоване. З його опису гарно я живу! На все часу вистачає: і на випить, і на сєкасом з ким попало зайнятись, і гулянку вдома замутить. А ще виспатись і поїсти! А, ну і дитину замордувать) Щоб я й справді на все часу мала)))
А дитинча, тим часом, росте... Вже нам майже 5 місяців. "Куди ти?!" - питаю я її, а в неї вже власна думка, скоро права дитини мені зачитуватиме та хлопців у дім приведе) Поміряла її сьогодні, вгадайте, 66 см і 6,5 кг! Коли вона встигає?
Лізуть зуби, не сплю ночами, як та вєдьма. (Ведьма, прости за случайный каламбур). Скоро геть здурію, а тоді ловіть мене семеро! Вже й так ходжу по квартирі, як мара не покаяна. Десь читала статтю про те, що баба - це не вік, це - стан. Сукупність багатьох факторів. Так от, я вже майже баба))) Усі мене покинули, одиноко мені, сумно. Як у Ротару: "Не дивись на мене, грай, музико, грай!" і "Наливай, козаче, бо у нас ще є..."
Та й взагалі жить якось моторошно. Днями малолітня шпана під вікнами самодільні петарди бахкала. Хто знає - вони гучніші за звичайні у пару раз. А я спала. Спросоння й з переляку ледь до укриття не побігла. Малу схопила, до вікна - наче все мирно. От зустріну цю шпану у дворі - кінцівки повисмикую!
А так все добре. добре... Рятуйте!
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
lvitsa-the-real    10.05.2015, 22:04
Оценка:  0
lvitsa-the-real
все будет хорошо, траст ми!
Катюшка_Игрушка    10.05.2015, 22:50
Оценка:  0
Катюшка_Игрушка
Траст-то траст, а я завжди вірила, що з будь-якою людиною можна домовитись миром. Тепер сумніваюсь
Реклама