Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Відкритий лист туристам з України Іван Кайло

14 мая´15 13:34 Просмотров: 169 Комментариев: 0
«Любі українські родини!


З великим жалем відзначаю, що багато з вас піддалися валютній паніці та явищу, яке я називаю туристичним песимізмом. Ви не тільки перестали їздити відпочивати за кордон, але і рідко стали виїжджати на море, в гори, на екскурсії по історичних місцях у межах нашої багатої на зони відпочинку країни.


Чому так відбувається?


Я живу з Вами в одній країні, дивлюся ті ж новини про політику, економіку і фінанси. Як і всі, хто живе в Україні, я розумію, що економічна, військова і політична ситуація в країні явно не з легких. Розумію, що людям, наприклад, які втратили роботу, важко буде оцінити мій заклик частіше відпочивати за кордоном.


І при цьому я щодня запитую себе: Іван Юрійович, ну що ж відбувається? Чому сотні тисяч людей, які працюють, заробляють цілком гідні, середні по країні зарплати, виховують дітей, мають своє власне житло, не виплачують багатомільйонні кредити, все одно не можуть повірити, що можливість відпочивати за кордоном недорого - існує.


Десятки сімей зі всієї України звернулися в нашу компанію і за останні кілька місяців купили путівки на весняний та літній сезон за цінами кінця 2014 року. Тоді як у більшості туристичних агентств на популярні напрямки ціни зросли майже вдвічі і навіть більше!


Я готовий довести вам і надати документи, що будь-який відпочинок зможе надати наша компанія «ЕvеRесT»,- реальний, недорогий, з усіма необхідними ліцензіями і дозволами, і вартий того, щоб ним скористалися якомога більше українських сімей.


Я і моя команда в туристичному бізнесі працюємо вже більше 15 років. Ми не просто виконуємо свою роботу і заробляємо гроші на туризмі, а щиро і безмежно любимо свою справу, любимо туризм, подорожі, відкриваємо для себе нові місця, відвідуємо нові країни, знайомимося з новими людьми і кухнями народів світу. Запрошуємо вас стати послідовником наших багаторічних захоплень.


Хочу для вас бути провідником у світ якісного та економного відпочинку за кордоном.

Щиро Ваш,

Іван Кайло,

компанія «ЕvеRесT»

Київ, УкраїнаПожаловаться
Комментариев (0)