Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Картину пораненого бійця АТО можна придбати онлайн

1 сентября´15 16:29 Просмотров: 448 Комментариев: 0

Благодійний проект «Ти тільки живи!», заснований Асоціацією платників податків України під керівництвом Президента Грігола Катамадзе, продовжується. Днями відкрито онлайн аукціон, де можна придбати картини авторства поранених бійців АТО. Усі кошти за лоти підуть на медичну підтримку поранених захисників України та придбання їм речей першої необхідності.

На сайті виставлено на продаж 44 роботи. Частина робіт - картини  намальовані бійцями під час лікування у Національному військово-медичному клінічному центрі Міністерства оборони України. Більшість бійців вперше взяли пензлика в руки, коли їм почали викладати майстер-класи з художньої майстерності викладачі та студенти Київського інституту декоративно-прикладного мистецтва імені М.Бойчука. Серед малюнків переважає зображення  природи України: «Веселка», «Зірка», «Море» та патріотичні мотиви: «Моя незалежність», «Нескорена квітка», «Незалежність», «Боротьба» та ін.


Серед лотів є й твори інших митців, які побажали приєднатися до проекту: малюнки від дітей художніх шкіл, роботи Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва ім. М.Бойчука із дерева та вовни, вітраж «Соняшник» в техніці «Тіффані», картини маслом та олією від молодих художників. Також для аукціону свої малюнки передала мати бійця Дмитра Блохіна – Тетяна Блохіна. Свою скульптуру «Янгол, який сурмує перемогу» передав на аукціон і відомий український скульптор, лауреат Шевченківської премії Ярослав Мотика.


Кожен бажаючий може зайти на сайт та придбати ту роботу, яка сподобалась найбільше, написавши на вказану електронну адресу або подзвонивши на вказаний номер телефону.
Також на допомогу пораненим бійцям продовжує діяти благодійний рахунок, відкритий АППУ, куди можна перерахувати посильну грошову допомогу для поранених захисників України.

Реквізити благодійного рахунку «Ти тільки живи!»:
Отримувач: ВГО «АППУ»
Код 21704946
Банк отримувача: ПАТ «КБ»ПРЕМІУМ»
МФО 339555
п/р 26000002017119
Призначення платежу: Перерахування благодійного внеску на підтримку поранених бійців АТО. Без ПДВ.

Нагадуємо, на Благодійному вечорі, що нещодавно відбувся у Києві, організаторам вдалося продати з аукціону 21 картину авторства поранених бійців на суму 121 тис. гривень. Ще 94 тис грн. було зібрано на благодійний рахунок.Теги: Картину пораненого бійця АТО можна придбати онлайн, онлайн картины, бойцы
Пожаловаться
Комментариев (0)