Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про працевлаштування переселенців

Отредактирована 4 сентября´15 20:09 Просмотров: 246 Комментариев: 0

Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування прибутку підприємств, що забезпечують працевлаштування внутрішньо переміщених осіб» внесено Головою міжфракційного депутатського об'єднання «За справедливі податки», заступником Голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенко», Віце-президентом ВГО «Асоціація платників податків України» Анатолієм Матвієнко та зареєстровано 02.09.2015 під № 3015.

Законопроект направлений на працевлаштування осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення АТО та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення та сприяння суб'єктам господарювання, які вимушені евакуювати звідти свій бізнес.

Асоціацією платників податків України було запропоновано доповнити Податковий кодекс України пунктом 142.2.ст. 142  ПК України, яким встановити критерії пільгового оподаткування податком на прибуток суб'єктів господарювання, які використовують працю внутрішньо переміщених осіб.

Внесений законопроект встановлює механізм створення додаткових умов для соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Суть механізму полягає в запровадженні пільгового оподаткування прибутку юридичних осіб, які відповідають наступним вимогам:

протягом звітного (податкового) періоду кількість внутрішньо переміщених осіб, визначених відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», які мають на таких підприємствах основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу;

фонд оплати праці внутрішньо переміщених осіб становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці таких підприємств.

Одночасно, законопроектом пропонується доповнити визначення різниці, на яку зменшується фінансовий результат до оподаткування податком на прибуток, передбачивши зменшення його на суму залишкової вартості,  визначеної на дату введення в експлуатацію на іншій території України основних засобів, що попередньо були евакуйовані з тимчасово окупованої території України.

 

Теги: україна, законопроект, працевлаштування переселенців
Пожаловаться
Комментариев (0)