Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Президент АППУ Грігол Катамадзе та Президент КБУ Лев Парцхаладзе підписали Меморандум про співпрацю

Отредактирована 11 сентября´15 11:35 Просмотров: 307 Комментариев: 0

10 вересня Асоціаціяплатників податків України підписала Меморандум про співпрацю з Конфедерацієюбудівельників України. Сторони зафіксували спільні зусилля в розробцізаконодавчих та нормативних актів, ініційованих ДФС України, в комісіях та робочихгрупах, що стосуються оподаткування у будівельній сфері.

Документ передбачає створення таких умов роботи, які дозволять виявити актуальні проблеми функціонування будівельної галузі танапрацювання заходів, спрямованих на їх вирішення.

«Одним з головних напрямків нашої спільної діяльності підтримка будівельного бізнесу в сьогоднішній ситуації, коли ще не реформована податковасистема.  Важливим залишається і тойфакт, що Асоціація платників податків має по всійУкраїні своїх фахівців і моженадавати послуги, консультації, проводитисемінари, що ми, власне, іробимо. А що стосується податків,я думаю, потрібно переймати досвід світовоїполітики таким чином, щоб зміцнювати будівельну галузь в Україні, не підвищуючиоподаткування», - сказав Голова АППУ Грігол Катамадзе.

 Основні зусилля АППУта КБУ направлять на спільну роботу щодо удосконалення податковогозаконодавства із залученням спеціалістів та експертів у даній сфері, а також проведенняспільних заходів щодо навчання працівників у сфері будівництва, спільних проектів, конференцій, круглих столів тощо. Для проведенняконсультацій та підготовки пропозиційбудуть створені Комітети та робочі групи.До спільної діяльності запрошуватимуться також представники органів влади, місцевогосамоврядування та громадські організації.

 Грігол Катамадзе також відзначив, що розвитокбудівельного бізнесу на території України - це нові можливості та професії, тому державі потрібно інтенсивнішепрацювати над підвищенням рівня будівельної системи.


 

Теги: україна, президент
Пожаловаться
Комментариев (0)