Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Цікава гра World of Tanks що там цікавого

17 сентября´15 22:42 Просмотров: 252 Комментариев: 0
Напевно багато чули про гучну гру World of Tanks. Вона стала популярною абсолютно на всіх континентах земної кулі і продовжує набирати обертів у кількості. Грати онлайн в не тільки приємно, але й реалістично.
Що за гра World of Tanks - насамперед неймовірне почуття реальності і адреналін, який зашкалює. Нескінченні битви на історичних місцевостях, які опрацьовані до дрібниць. Постійно свистячі кулі над вежею, гуркотливі вибухи ракет. Грати в World of Tanks те саме з катанням на велосипеді, так само затягує і так само легко піддається навчанню. Для початку гравцеві надається стандартний легкий танк по одному на кожну націю, усього ж їх шість: СРСР, Японія, Китай, США, Франція і Німеччина. У ході проходження всіляких місій, гравець отримує кредити і може вдосконалювати свій загін і бойову техніку.
Танки World of Tanks рясніють своєю різноманітністю, адже їх там понад 300 штук. У грі використовуються танки які реально брали участь у бойових діях, так і прототипи, які були лише на кресленнях.
Чим же так славиться гра?
Теги: игры
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама