Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ігор Олександрович Мазепа про інвестиційний клімат України

15 октября´15 15:08 Просмотров: 302 Комментариев: 0
Ігор Олександрович Мазепа:Інвестиційний клімат України за останні два роки помітно погіршився на тлі падаючої економіки, напружених взаємин із зовнішніми кредиторами, політичної нестабільності та ситуації на Сході країни.
Стрімких рішень потребують питання реалізації реформ, боротьби з корупцією та проблем судової системи. Підвищення привабливості країни в очах міжнародних інвесторів безпосередньо залежить і від процесу удосконалення нормативно-правового регулювання інвестиційної діяльності в Україні - заявив Ігор Олександрович Мазепа.
Треба зауважити, що іноземні інвестори відзначають окремі позитивні зрушення, серед яких деяка стабілізація валютного ринку, спрощення митного оформлення та торгівлі, підвищення рівня захисту прав інвесторів.
З метою залучення іноземного капіталу зараз досить активно проводяться інвестконференції та бізнес-форуми. У тому числі, наприкінці вересня в Лондоні відбулася конференція «The Ukrainian Recipe: Reforms, Privatisation, Recovery», організована провідною інвестиційною компанією України Concorde Capital. Економічну ситуацію в Україні обговорили представники українського уряду, найбільших вітчизняних і зарубіжних компаній, хедж-фондів і світових фінансових інститутів.
Ігор Олександрович Мазепа - Як підкреслив на заході генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа, основне завдання інвестиційних компаній - стати мостом між Україною та іноземним капіталом, щоб залучити необхідні кошти для відновлення економіки країни.
У цьому контексті, важливо відзначити, що роль держави, на сьогоднішній день, полягає в першу чергу в тому, щоб викорінити всі прояви корупції в економіці країни. Як тільки інвестори побачать, що клімат для вкладення їх коштів в Україні досить привабливий, прозорі і зрозумілі правила гри, проводяться реальні реформи, які дійсно будуть захищати права бізнесу, створювати умови для його розвитку і спрощувати приплив капіталу в Україну, тоді українські проекти отримають свій розвиток завдяки іноземним вкладенням.
Ігор Олександрович Мазепа
Теги: україна, Ігор, мазепа игорь, игорь мазепа
Пожаловаться
Комментариев (0)